Biznes Walczy. Joga w rękawiczkach? "Mamy kopa w tyłek, żeby zrobić coś więcej". Zobacz pięć ćwiczeń na walkę ze stresem

Biznes Walczy to cykl, w którym pokazujemy, jak przedsiębiorcy radzą sobie z zamrożeniem gospodarki. Przy okazji prosimy ich o to, aby dzielili się swoimi wskazówkami. Tym razem właściciele YogaHome pokażą wam pięć ćwiczeń, które pomogą walczyć ze stresem. Oto jak szkoła jogi z Warszawy odnajduje się w nowej rzeczywistości nie tylko biznesowej.

Zamrożenie gospodarki spowodowane pandemią koronawirusa sprawia, że wiele firm musi wymyślać swoje strategie biznesowe na nowo. Jedne stają przed widmem upadłości, inne znalazły niszę na rynku. W cyklu #BiznesWalczy pokazujemy, jak polski i światowy biznes odnajduje się w nowej rzeczywistości. Jeśli chcesz się z nami skontaktować i opowiedzieć swoją historię, napisz na adres next.redakcja@agora.pl.

- Spróbowaliśmy przenieść biznes do internetu i to się udało. Wcześniej nie byliśmy na to gotowi, a teraz już każdy wieczór można z nami spędzić. W ten sposób próbujemy jakoś przetrwać - mówi Karola i Adrian właściciele YogaHome. Przejście z sali ćwiczeń do internetu okazało się skutecznym sposobem na utrzymanie blisko 60 proc. przychodów, a doświadczenia z czasu zamrożenia gospodarki pozostaną na dłużej. A co z powrotem do nowej normalności? - Noszenie rękawiczek na jodze? A co ze stopami? Myślę, że będziemy musieli nałożyć na siebie dużo większe restrykcje niż inni - dodają. 

Więcej o: