Camaieu organizuje wielką wyprzedaż. Sieć kończy działalność w Polsce, w sklepach tłumy

Wyprzedaż likwidacyjna w Camaieu rozpoczęła się w zeszłym tygodniu. Sieć ma problemy finansowe i zamyka swoje filie w różnych krajach, m.in. w Polsce. Sklepy Camaieu nad Wisłą będą otwarte tylko do końca miesiąca.

Informację o wycofaniu się popularnej sieci odzieżowej z naszego rynku zamieszczono na stronie internetowej firmy.

Drogie klientki, z ogromnym smutkiem informujemy o zamknięciu zamówień z naszej strony internetowej. Dziękujemy, że byłyście z nami przez te lata. Tak, zamykamy nasze sklepy w Polsce. Zamykamy się z końcem czerwca 2020.

- czytamy w komunikacie. Sieć miała problemy jeszcze przed pandemią koronawirusa, która jedynie je pogłębiła i przyśpieszyła pewne procesy. Jak pisze Business Insider, pod koniec zeszłego roku zarząd Camaieu przedstawił plan restrukturyzacji firmy, który zakładał likwidację 125 sklepów marki. Przy czym chciano ocalić placówki we Francji i krajach francuskojęzycznych. Restrukturyzacja miała rozpocząć się na wiosnę, ale przez kryzys finansowy sieć trafiła pod zarząd komisaryczny. Nabywcy szuka teraz rząd Francji, który chce ocalić popularną markę. 

Zobacz wideo Jak firmy, które przeniosą się do internetu, mogą zdobyć w OLX "1000 zł na start"?

Wyprzedaż likwidacyjna w Camaieu

Znikające z rynku marki praktycznie zawsze organizują w swoich sklepach wyprzedaże likwidacyjne. Nie inaczej jest w przypadku Camaieu.

Obserwujcie wiadomości od nas, by nie przegapić operacji likwidacyjnej i skorzystać ze wspaniałych cen na całą kolekcję.

- czytamy w komunikacie na stronie. Jak donosi WP, wyprzedaże w sklepach już trwają, a do sklepów francuskiej sieci odzieżowej ruszyły tłumy ludzi. Jedną z placówek odwiedziło w miniony weekend 1000 klientek. Promocje na wybrane towary sięgają nawet 60 proc. 

Z wyprzedaży w Camaieu można skorzystać w jednym z 25 salonów w centrach handlowych. Najwięcej z nich jest w Warszawie, aż siedem. Cztery sklepy działają na Śląsku, trzy w Szczecinie, po dwa we Wrocławiu oraz Krakowie, pozostałe w innych lokalizacjach. 

Więcej o: