Biznes Walczy. Hotel dla psów na skraju przetrwania. "Ratujmy miejsce, które kochamy"

Biznes Walczy to cykl, w którym pokazujemy, jak przedsiębiorcy radzą sobie z zamrożeniem gospodarki. Przy okazji prosimy ich o to, aby dzielili się swoimi wskazówkami. Tym razem Weronika Czarnecka z Animalshouse opowiada o tym, w jak trudnym otoczeniu znalazł się jej biznes. - Ratujmy miejsce, które kochamy - apeluje właścicielka hotelu dla psów.

Zamrożenie gospodarki spowodowane pandemią koronawirusa sprawia, że wiele firm musi wymyślać swoje strategie biznesowe na nowo. Jedne stają przed widmem upadłości, inne znalazły niszę na rynku. W cyklu #BiznesWalczy pokazujemy, jak polski i światowy biznes odnajduje się w nowej rzeczywistości. Jeśli chcesz się z nami skontaktować i opowiedzieć swoją historię, napisz na adres next.redakcja@agora.pl.

 - Przez trzy miesiące do naszego hotelu trafiły zaledwie dwa psy. Zawieszenie składek na ZUS już się kończy - mówi Weronika Czarnecka. Właściciela hotelu dla psów uruchomiła zbiórkę na przetrwanie. - Wasze nawet najdrobniejsze wsparcie zapewniłoby hotelowi bezpieczeństwo na kilka kolejnych miesięcy - pomogłoby uratować miejsce, które tak kochamy, i z którego nie chcemy rezygnować - czytamy w opisie do zbiórki. Zobacz całą rozmowę.  

Więcej o: