Lidl z promocją na piwo. Przy zakupie 16 butelek, połowa gratis

Lidl wzorem Biedronki zorganizował promocję na piwo. Kupując 16 butelek trunku, połowę z nich otrzymamy gratis. Wystarczy mieć aplikację Lidl Plus.

W Lidlu zaczyna się w tym tygodniu wielka wyprzedaż, podczas której niektóre produkty zostaną przecenione nawet o 80 proc. Zanim jednak zaczną obowiązywać wspomniane rabaty, sieć dyskontów wprowadziła jeszcze jedną, wyjątkowo korzystną promocję. Można ją rozpatrywać jako odpowiedź na poniedziałkową ofertę Biedronki 6+6 piw gratis. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl. Promocja na piwo 8+8 gratis z aplikacją Lidl Plus

W środę 10 czerwca w Lidlu obowiązuje promocja 8+8 gratis na piwa butelkowane.  

Rabat 50 proc. zostanie naliczony na każda z 16 sztuk przy jednorazowym zakupie 16 sztuk - w przypadku zakupu większej ilości sztuk rabat nalicza się na 16 najtańszych z nich

- czytamy w opisie promocji w aplikacji.

W przeciwieństwie do Biedronki promocja dotyczy nie tylko wybranych piw, ale wszystkich dostępnych w ofercie sklepu. Co ważne, jedna osoba może kupić najwyżej 16 butelek alkoholu, ale można mieszać je dowolnie. Promocja nie jest naliczana automatycznie dla każdego. By z niej skorzystać, należy mieć aplikację Lidl Plus, którą można ściągnąć w App Storze i Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji należy aktywować kupon z promocją i zeskanować kod QR przy kasie, by naliczył się rabat 50 proc. 

Promocję można uznać za zwieńczenie przeceny na piwo, która zaczęła się w Lidlu w poniedziałek 8 czerwca i kończy się dzisiaj, w środę 10 czerwca. Przecena obejmowała m.in. rabat 30 proc. na piwa Perlenbacher przy zakupie trzech dowolnych butelek lub puszek. Podobna promocja dotyczyła piwa Tyskie specjalności (pszenne, pilzner, palone). Taniej można kupić również sześciopaki Kasztelana, Carlsberga, Tyskiego oraz Żywca. Do sprzedaży weszły także nowe smaki piwa Argus Radler: wiśnia oraz jabłko-gruszka.

Więcej o: