Przerwa w działaniu jednego z największych banków. Klienci są proszeni o wypłacanie gotówki

mBank zapowiada długą przerwę w dostępie do banku, która będzie miała miejsce 21 czerwca. Jej powodem są prace techniczne.

"Chcemy dostarczać Ci jak najlepszą jakość usług. Czasem więc musimy modernizować systemy, a to wymaga, żebyśmy zorganizowali przerwę w dostępie. Dlatego w najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca br. przeprowadzimy prace techniczne. Oznacza to, że część naszych usług będzie niedostępna dłużej niż zwykle" - poinformował mBank w komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej.

Zobacz wideo Kryzys uderzy w banki? "Na koniec to my za to zapłacimy"

Bank radzi klientom wcześniejsze zlecenie przelewów i zabezpieczenie się w odpowiednią ilość gotówki, w perspektywie weekendowych planów. mBank opublikował listę obszarów działalności banku, które będą nieaktywne w czasie przerwy technicznej w niedzielę 21 czerwca.

Przerwa w działaniu mBanku. Co i w jakich godzinach nie będzie działało?

  • Karty - W godzinach 2:00 - 09:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 - 12:30.
  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna - Pomiędzy godziną 2:00 - 12:30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie i nie skorzystasz z aplikacji mobilnej. Nie złożysz też żadnego wniosku między godziną 1:30 - 13:30.
  • mLinia - W czasie przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 2:00 - 09:30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 - 12:30.Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

Więcej o: