Biedronka z kolejnymi promocjami. Dyskont obniża ceny do poziomu sprzed lat. Początek akcji 20 czerwca

Biedronka regularnie decyduje się przygotowywać promocje dla klientów. Tym razem można spodziewać się produktów spożywczych przecenionych o 50 proc. Początek akcji już w sobotę 20 czerwca.

Biedronka co jakiś czas kusi klientów sporymi promocjami. Część z nich jest powiązana z różnymi uroczystościami, jak chociażby Dzień Dziecka czy Dzień Matki, ale nie zawsze tak jest. W ubiegłym tygodniu popularna sieć przygotowała ofertę dla miłośników piw. Tym razem przygotowano dużo większą ofertę. 

Biedronka z kolejną akcją promocyjna. "Oferta jest potwierdzeniem naszej misji"

Od soboty 20 czerwca Biedronka zaoferuje popularne produkty za 50 proc. ceny regularnej. Celem akcji jest dostarczenie klientom wysokiej jakości artykułów spożywczych bez względu na zasobność portfela. W komunikacie sieć zaznacza, że jest to tym bardziej istotne w czasie niepewności, a sama akcja ma pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy.

- Od początku pandemii Biedronka jest jeszcze bliżej Polaków, dostosowując się do ich potrzeb i szybko na nie reagując. Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów żywności w Polsce, oferując ją w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Wyjątkowa, niepowtarzalna oferta promocyjna, którą właśnie wprowadzamy jest potwierdzeniem naszej misji - tłumaczy Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Biedronka z produktami przecenionymi o 50 proc. Co będzie można kupić taniej w sobotę? 

W najbliższą sobotę dostępne w cenie 7,99 zł za kilogram będą następujące produkty: Filet Z Piersi Kurczaka Mega Paka Vacuum, Szynka Wieprzowa bez kości Vacuum, Łopatka Wieprzowa bez kości Vacuum, Zestaw grillowy Czas na grill, Mięso Mielone Z Łopatki 500g (3,99 zł za opakowanie). 

Należy pamiętać, że na paragonie może być nabitych maksymalnie pięć produktów objętych promocją.  Od soboty 20 czerwca rozpocznie się fala przecen na różnego rodzaju produkty. Kolejnych obniżek, reklamowanych jako powrót cen do przeszłości, należy spodziewać się od poniedziałku przez cały najbliższy tydzień. Szczegóły akcji mają zostać podane już wkrótce. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce
Więcej o: