Revolut wprowadza nagrody. Rabaty i zwrot gotówki za zakupy od 15 marek

Revolut wprowadził dla polskich klientów program Rewards, czyli nagrody. Osoby posiadające konta Premium i Metal będą mogły skorzystać rabatów i zwrotów pieniędzy za zakupy. Oferta obejmuje 15 polskich i zagranicznych marek.

Revolut to karta i aplikacja, które pozwalają na płacenie w obcej walucie za zakupy, z niskimi kosztami przewalutowania. Aplikacja pozwala w łatwy sposób zarządzać swoimi rachunkami, odkładać pieniądze i dokonywać analizy wydatków. Usługa w Polsce dopiero się rozwija i kolejne jej funkcje są wprowadzane stopniowo. W połowie maja uruchomiono Revolut Junior, czyli konto i kartę dla dzieci. Z początkiem lipca poinformowano o uruchomieniu kolejnej usługi.

Zobacz wideo Tak Bill Gates wyobrażał sobie przyszłość w 1999 roku. Skąd on to wiedział? [TOPtech]

Revolut wprowadza Rewards, czyli  rabaty i zwrot pieniędzy

Na swoim Facebooku Revolut 7 lipca poinformował, że wprowadza funkcję Rewards. Będzie ona dostępna jednak tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet Premium i Metal, nie skorzystają z niej klienci darmowego pakietu. Subskrypcja Premium kosztuje w Polsce 29,99 zł, a najdroższa Metal 49,99 zł. 

Program Rewards, czyli nagrody, wprowadza rabaty oraz usługę moneyback, tj. zwrot pieniędzy przy zakupach artykułów wybranych firm. Jak informuje Cashless.pl, w Polsce współpraca ta obejmuje piętnaście zagranicznych oraz polskich marek w tym W.KRUK, Wittchen, SMYK, Sephora, Guess, The Body Shop czy New Balance. Oferty będą dostępne m.in. w kategoriach: moda, zdrowie, uroda, sport i podróże.

>>> Zobacz też: Ma 35 lat i pakiet akcji Revoluta. Nikołaj Storosnki właśnie został miliarderem

Rabaty można uzyskać poprzez wpisanie kodu z aplikacji podczas finalizowania transakcji. Zostanie on uaktywniony podczas płatności kartą Revolut. Z kolei zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w ciągu 90 dni od dokonania zakupu objętego funkcją moneyback. 

Więcej o: