Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje majątek. Mieszkania i inne lokale już od 50 tys. złotych

Agencja Mienia Wojskowego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które poszukują możliwości taniego zakupu mieszkania. Okazuje się, że dwupokojowe lokale mieszkalne można nabyć już za 50 tys. zł.

Część nieruchomości należących do Agencji Mienia Wojskowego wystawiono właśnie na sprzedaż. Oprócz niskich cen do zakupu zachęca fakt, że niektóre z nich nie wymagają nawet dużego remont.

Mieszkania i budynki w atrakcyjnych cenach. Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje mienie

Niskie ceny wystawionych na sprzedaż nieruchomości z pewnością zachęcą kupców. AMW na swojej stronie internetowej podaje, że dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 metrów kwadratowych w województwie łódzkim można nabyć już za 50 tys. zł. Co prawda wymagany jest w nim remont, co jednak nie oznacza, że nie jest to atrakcyjna oferta.

Poza mieszkaniami wystawionymi na sprzedaż Agencja Mienia Wojskowego opublikowała również oferty wynajmu lokali mieszkalnych. Listę dostępnych nieruchomości można znaleźć na stronie internetowej www.amw.com.pl.

Wśród zamieszczonych na stronie ofert znajdują się także propozycje sprzedaży całych biurowców. Jednym z nich jest trzykondygnacyjny budynek w Tarnowie o powierzchni 375 metrów kwadratowych za cenę 460 tys. zł.

Zobacz wideo Scheuring-Wielgus do Ziobry: Zjechał pan na poziom mniej niż zero
Więcej o: