IKEA. Ruszyły wielkie wyprzedaże w sklepach. Przeceny nawet do 70 proc. Co można kupić taniej?

Ikea zdecydowała się wprowadzić wyprzedaże wycofywanego z sklepów asortymentu. W ofercie promocyjnej znalazły się setki produktów przecenione nawet o 70 proc. Co oferuje sieć? Gdzie należy szukać informacji o wyprzedaży?

IKEA zdecydowała się wprowadzić wyprzedaż asortymentu zarówno w sklepie internetowym, jak i poszczególnych placówkach stacjonarnych rozsianych po całej Polsce. Ponadto skorzystać można z innych zniżek oraz korzystnych rat spłaty. 

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą w remoncie

Wyprzedaże w IKEA. Gdzie można znaleźć promocje? Kto może z nich skorzystać? 

IKEA przeceniła łącznie ponad setkę produktów. Niższe ceny dotyczą mebli, dodatków do domu bądź ogrodu czy akcesoriów kuchennych. Obniżki sięgają nawet 70 proc. ceny. Co więcej, sieć przygotowała także liczne promocje dla klubowiczów IKEA Family. 

Ofertę rabatową znajdziemy na stronie internetowej IKEA w zakładce "Ostatnie sztuki", którą znajdziemy w TYM MIEJSCU. Dodatkowo własne promocje przygotował każdy ze sklepów. "Ceny na stronie mogą się różnić od cen w sklepie. Odwiedź swój sklep IKEA, aby sprawdzić aktualną ofertę i odkryć jeszcze więcej atrakcyjnych okazji" - informuje sieć. Ofertę dla poszczególnych placówek można znaleźć również na stronie internetowej szwedzkiej firmy. 

IKEA organizuje wyprzedaże. Co zostało przecenione? 

IKEA informuje o tym, że wyprzedaże potrwają do 30 sierpnia bądź wyczerpania zapasów. Wybierając którykolwiek z dostępnych produktów można jednak sprawdzić jego dostępność w poszczególnych sklepach sieci. W ofercie promocyjne znalazły się następujące produkty:

  • Szafa drewniana - 499 zł (przeceniony z 799 zł),
  • Stół drewniany - 299 zł (przeceniony z 499 zł),
  • Łóżko z pojemnikiem - 1499 zł (przecenione z 1999 zł),
  • Rozkładana sofa 3-osobowa 899 zł (przeceniona z 1299 zł),
  • Komplet sztućców, 24 szt. - 59,99 zł (przeceniony z 79,99 zł), 
  • Nóż do chleba - 99 zł (199 zł) 
Więcej o: