LOT wznawia połączenie z Warszawy do Bydgoszczy i Lublina. Bilety od 100 zł

LOT wraz z początkiem września przywraca bezpośrednie połączenia z Warszawy do Bydgoszczy i Lublina. Połączenia będą dostępne przez sześć dni w tygodniu.

- Po trudnym okresie obostrzeń spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dzięki wysiłkowi naszych pracowników i ogromnej życzliwości pasażerów, możemy konsekwentnie rozszerzać ofertę połączeń. W zaledwie trzy miesiące od czasu wznowienia regularnych operacji lotniczych sukcesywnie przywracamy połączenia z warszawskiego hubu do wszystkich krajowych portów, do których lataliśmy przed wybuchem pandemii. Powrót bezpośrednich połączeń do Bydgoszczy i Lublina to warta uwagi oferta dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i lubelskiego, którzy ponownie zyskują możliwość wygodnych przesiadek na Lotnisku Chopina na wiele atrakcyjnych połączeń LOT-u – powiedział Krzysztof Moczulski, Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy Polskich Linii Lotniczych LO cytowany w komunikacie

Jak powiedział Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A., powrót kolejnego bardzo ważnego połączenia lotniczego, krajowego z Warszawą to nie tylko bezpośrednie połączenie ze stolicą, ale również szansa na szybszą odbudowę regionalnej gospodarki i turystyki.

Zobacz wideo Koronawirus bije w gospodarkę i turystykę. Może zepsuć wakacje i wyhamować gospodarkę

- Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast Europy i świata. Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znów możliwość dotarcia z Lublina - z jedną tylko przesiadką w Warszawie - między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli - dodał Andrzej Hawryluk, Prezes Portu Lotniczego Lublin.

Jak będą kursowały samoloty?

Samoloty LOT-u ponownie połączą Warszawę i Bydgoszcz od 1 września br. Rejsy będą realizowane według następującego rozkładu:

  • LO 3991 WAW-BZG 23:10-23:55 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela
  • LO 3992 BZG-WAW 05:40-06:30 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota

We wrześniu z Warszawy do Bydgoszczy będzie można polecieć za ok. 114 zł. 

Połączenia ze stolicy do Lublina zaplanowano 6 razy w tygodniu, także od 1 września według następującego rozkładu:

  • LO 3969 WAW-LUZ 23:10-23:55 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela
  • LO 3970 LUZ-WAW 05:40-06:30 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota

We wrześniu z Warszawy do Lublina będzie można polecieć za ok. 112 zł. 

Więcej o: