Ikea zaprezentowała nowy katalog. Zobacz nowości w "Poradniku lepszego życia w domu"

Ikea zaprezentowała nowy katalog. To już 70 lat od pierwszego wydania. W Polsce katalog ukazał się już po raz 25. Ikea nadała mu nazwę "Poradnik Lepszego Życia".

Ikea udostępniła nowy katalog, który jak informuje firma, przyjął tym razem formę poradnika. Idea, jaka za tym stoi związana jest z nowymi początkami, do których musimy ciągle się dostosowywać. Katalog wypełniony jest więc "sprytnymi wskazówkami, praktycznymi pomysłami i drobnymi, niedrogimi rozwiązaniami". 

Czas spędzany w domu nigdy nie był tak ważny, jak dzisiaj. Nowy Katalog IKEA 2021 jest pełen konkretnych, prostych sposobów, jak szybko dostosować dom do różnych, pojawiających się na co dzień, nowych okoliczności. Wcale nie trzeba zmieniać wszystkiego na raz. Czasem wystarczy wprowadzać nowe rozwiązania krok po kroku, zarówno w domu, jak i w naszej codzienności, żeby osiągnąć wspaniałe efekty 

- mówi Katarzyna Goleń, Dyrektorka ds. Projektowania i Przestrzeni Komercyjnych IKEA Retail.

Zobacz wideo Pandemia trwa, a wakacje się kończą. Uczniowie mają wrócić do szkół

Nowy poradnik Ikea. Gdzie pobrać?

Ikea związana jest z Polską już od ponad 60 lat, gdy zamówiła krzesła z fabryki w Radomsku. Staliśmy się wtedy pierwszym krajem poza granicami Szwecji, z którym Ikea się związała. 

Setki stron nowego Katalogu wypełniliśmy myślą, która stanowi podstawę asortymentu i oferty IKEA już od ponad 70 lat. Stale dbamy o to, aby wielu ludzi mogło sobie pozwolić na lepszy, piękniejszy, bardziej funkcjonalny dom. Zależy nam, by stał się również bardziej przyjazny dla planety oraz dla nas samych. Katalog jest bazą, podręcznikiem i skarbnicą sprytnych rozwiązań w przystępnych cenach, a w sklepach IKEA czeka jeszcze więcej nowości, wskazówek i porad. Serdecznie zapraszamy! 

– dodaje Kasia Broniarek, Dyrektorka ds. Komunikacji IKEA Retail w Polsce. Ikea zrezygnowała jakiś czas temu z papierowych katalogów, by powrócić do nich w marcu tego roku. Wersję on-line można przejrzeć pod TYM adresem, a plik PDF z katalogiem ściągnąć TUTAJ. PDF. Wersja papierowa nie jest dostarczana już do domów, można dostać ją w sklepach Ikea, jeśli jesteśmy członkami klubu Ikea Family. Katalog dostępny jest od środy 12 sierpnia. Ikea przygotowała również prezentację wideo wnętrz inspirowanych nowym katalogiem:

 
Więcej o: