Patryk Vega stworzy "epokowe rozwiązanie" VOD. "Najwięksi gracze będą chcieli to ode mnie kupić"

Patryk Vega stworzy własną platformę VOD. Reżyser podzielił się swoimi planami na przyszłość podczas podcastu na portalu Filmweb. Vega zapowiada, że "zmierza do tego, aby to jak najszybciej opatentować".

Pierwszego września pojawi się nowy odcinek podcastu "Mój Ulubiony Film". Twórcy audycji poinformowali, że Patryk Vega zapowiedział w nim stworzenie własnej platformy VOD. Reżyser takich filmów jak "Polityka" czy "Pitbull" podkreśla, że prace trwają w małym "hermetycznym" zespole, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że jego pomysł zostanie wykradziony.

Patryk Vega stworzy nową platformę VOD. Boi się, że jego rozwiązania zostaną wykradzione

- Uważam, że mam epokowe rozwiązanie, które opatentuję w Stanach Zjednoczonych i w Europie - zachwala swój pomysł Vega na portalu Filmweb. Reżyser podkreśla, że "najwięksi gracze będą chcieli to ode mnie kupić".

Patryk Vega nie zdradza wielu szczegółów na temat swojego nowego projektu. Podkreśla, że prace muszą być chronione "pod rozmaitym względem". - Dlatego, że się boję, że mi to rozwiązanie ukradną i zaimplementują do innych swoich partnerów biznesowych. W związku, z czym tworzymy to w takiej dość hermetycznej grupie z informatykami. Zmierzamy do tego, aby to jak najszybciej opatentować - dodaje reżyser.

Patryk Vega zwraca uwagę na proces kradzieży patentów w Stanach Zjednoczonych. Podkreśla, że giganci na rynku niekiedy kradną patenty "dlatego, że oni w tym czasie wykreują biznes, na którym zarobią miliard dolarów. Późniejszy proces i przegrana 100 milionów powoduje, że, tak czy inaczej, oni na koniec dnia są zarobieni".

"Pętla". Nowy film Patryka Vegi w kinach już w tym tygodniu

Już niedługo, bo w piątek 4 września na ekranach polskich kin pojawi się nowy film Patryka Vegi "Pętla". Produkcja opowiada o kulisach afery podkarpackiej. W skandalu seksualnym mieli brać udział politycy, biznesmeni, celebryci oraz inne osoby znane w całej Polsce. Patryk Vega przekonuje, że scenariusz swojego nowego filmu oparł na informacjach, które uzyskał bezpośrednio od uczestników afery.

Jednocześnie Vega zapowiada, że rozpoczął prace nad nowym filmem, którego akcja ma być umieszczona w trakcie pandemii koronawirusa. Reżyser twierdzi, że produkcja skupi się na "epidemii samotności". - Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem - przekonuje. Premiera planowana jest na 7 lutego 2021 roku.

Zobacz wideo Patryk Vega zapowiada swój nowy film "Pętla" [Popkultura Extra]
Więcej o: