Ryanair organizuje ogromną wyprzedaż. Bilety lotnicze za 19 zł tylko przez najbliższe 48h

Ryanair ogłosił ogromną wyprzedaż, która będzie trwać tylko przez 48 godzin. W ramach promocji można kupić bilety w jedną stronę do miast w całej Europie za 19 zł.

Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa szczególnie mocno uderzyły w rynek lotniczy. Irlandzki przewoźnik Ryanair chce na nowo zachęcić pasażerów do podróży po całej Europie. W ramach akcji promocyjnej można zakupić milion biletów do wielu miejsc docelowych, gdzie lata przewoźnik.

Ryanair ogłosił największą wyprzedaż 2020 r. Bilety lotnicze za 19 zł

- Przez najbliższe 48 godzin trwa mega wyprzedaż miliona biletów lotniczych. Nasi klienci mogą zarezerwować bilety za jedyne 5 euro do wielu spośród naszych 240 kierunków, w tym do najlepszych kurortów w Europie, Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie - powiedział Dara Brady z Ryanaira.

- Aby skorzystać ze wszystkich ofert, klienci muszą działać szybko i odwiedzić stronę ryanair.com najpóźniej do północy w środę 2 września, aby zarezerwować loty na wrzesień i październik - dodaje.

Ryanair to największy przewoźnik lotniczy w Europie. W ramach promocji można zakupić bilety do Londynu, Dublina, Kopenhagi, ale również do Mediolanu, Neapolu czy Tel Avivu.

Ryanair musi osiągnąć co najmniej 60 proc. zapełnienia floty

Ryanair tak jak większość przewoźników musiał wstrzymać loty międzynarodowe w marcu na początku pandemii koronawirusa. 40 proc. normalnego rozkładu lotów wznowiono dopiero od 1 lipca. Jednak bardzo szybko okazało się, że zainteresowanie tym środkiem transportu jest o wiele mniejsze.

Prezes firmy Michael O’Leary zapowiadał na początku czerwca, że firma jest skłonna obniżyć ceny biletów nawet o połowę, jeśli przyczyni się to do wzrostu zainteresowania lataniem. O’Leary dodał, że w celu osiągnięcia progu rentowności, Ryanair musi osiągnąć co najmniej 60 proc. zapełnienia swojej floty.

Zobacz wideo Studio Biznes - odcinek specjalny
Więcej o: