Kaufland z dostawą zakupów do domu. Zamówimy je przez aplikację Everli

Kaufland to kolejna sieć, która wprowadza zakupy on-line z dostawą do domu. W asortymencie sklepu internetowego znajdzie się ponad 4 tys. produktów. Kaufland podejmie w tym zakresie współpracę z firmą Everli, dawniej Szopi.

Pandemia przyspiesza zmiany na rynku. Dostawy zakupów stają się opcją w kolejnych to sieciach. Dzięki Glovo można zrobić zakupy w kilku sieciach, ale najściślej z firmą dostawczą pracuje Biedronka. Sieć ta wprowadziła nawet dostawy w niedziele handlowe. W tym kierunku zmierza także Żabka, która zawiązała współpracę z Uber Eats, choć na razie tylko w kilku miastach. Kolejne sieci muszą więc dostosować się do rynku, co uczynił właśnie Kaufland.

Dostawa zakupów w Kaufland już działa

Niemiecka sieć w połowie roku wprowadziła w 14 sklepach usługę click&collect. We wszystkich placówkach we Wrocławiu, Bydgoszczy i Krakowie i w sklepie w Gliwicach można było zrobić zakupy przez internet, a następnie odebrać je w sklepie. Sieć rozszerzyła właśnie możliwości zdalnych zakupów, po które w ogóle nie trzeba się już fatygować, można zamówić je pod drzwi domu. Jako pierwsi z nowego rozwiązania mogą korzystać klienci Kauflanda we Wrocławiu. 

Wierzymy, że rozwiązanie to, które cechuje szybkość, wygoda i bezpieczeństwo, spotka się z ich zainteresowaniem. Na początek nową usługą będą mogli cieszyć się klienci z Wrocławia, jednak nie wykluczamy, że pojawi się w kolejnych miastach

- powiedziała dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska Maja Szewczyk, cytowana w komunikacie. Asortyment obejmie ponad 4 000 produktów - m.in. artykuły suche, świeże, takie jak owoce i warzywa, pieczywo, produkty z lady, mrożone, które będą dostarczane w specjalnych torbach utrzymujących temperaturę.

Zobacz wideo Wicepremier Emilewicz o przyszłości programu "Mój prąd": Pracujemy nad tym

Kaufland podejmuje współpracę z Everli

Nowa usługa, została przygotowana z firmą Everli, znaną wcześniej pod nazwą szopi.pl

Bardzo się cieszymy, że sieć sklepów Kaufland dołączyła do grona naszych partnerów. Cały czas intensywnie pracujemy nad udoskonaleniem usługi Everli, a jednym z najważniejszych dla nas priorytetów jest zapewnienie klientom jak najszerszego wyboru sklepów, w których mogą robić zakupy za naszym pośrednictwem. Partnerska współpraca z siecią Kaufland jest jednym z kroków milowych w tym kierunku

- powiedziała dyrektor zarządzająca Everli w Polsce Anna Podkowińska-Tretyn.

Więcej o: