Ryanair z nową promocją. "Kup jeden bilet, drugi masz za darmo"

Po raz pierwszy w historii Ryanair wprowadził ofertę promocyjną tego typu. Podczas zakupu biletu na wybrane połączenia lotnicze drugi otrzymuje się za darmo.

Jak podają irlandzkie linie lotnicze, oferta dotyczy ponad 1600 tras w ramach całej siatki połączeń oraz podróży od 25 września do 14 grudnia 2020 roku - Klienci mogą zarezerwować tę niezapomnianą ofertę do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie, zabierając rodzinę lub przyjaciół na jesienno-zimowy wypad" - reklamowała ofertę szefowa działu ds. komunikacji Ryanaira, Alejandra Ruiz. 

Zobacz wideo Ten ogromny boeing będzie miał składane skrzydła

Ryanair z najnowszą promocją. Jakie są jej warunki?

Promocyjne bilety można zakupić w TYM MIEJSCU. Sieć zaznacza, że rabat dotyczy ona jedynie biletów w taryfie Value i nie można jej łączyć z innymi rabatami. Warto zaznaczyć, że oferta obowiązuje jedynie przy rezerwacjach dla więcej niż jednego pasażera i dotyczy drugiego biletu na zakupiony lot.

"W przypadku zmian w rezerwacjach, które zostały dokonane w ramach promocji „Kupując jeden, drugi masz za darmo” (24-25 września 2020 r.), zostanie naliczona opłata za zmianę lotu" - czytamy także na stronie przewoźnika. Bilety można rezerwować do 25 września do godz. 18:00.

Ryanair oferuje bilety za darmo. Linie lotnicze ratują się przed kryzysem

Branża lotnicza bardzo mocno ucierpiała na skutek pandemii koronawirusa. Ponowne otwarcie nieba przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego jedynie nieznacznie poprawiły wyniki finansowe przewoźników. Kolejną przeszkodą okazała się druga fala pandemii koronawirusa. Ryanair poinformował, że we wrześniu i październiku liczba lotów będzie niższa o 20 proc. Powodem decyzji jest przywracanie obostrzeń w wielu krajach, a także spadek zainteresowania rezerwacjami. Dlatego też irlandzki przewoźnik próbuje zachęcić klientów atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi.

Więcej o: