Lidl zapowiada ofensywę przed świętami. W ofercie ponownie produkty Wittchen

Lidl najwyraźniej szykuje się już do gorącego, przedświątecznego okresu zakupowego. W ofercie dyskontu pojawi się cała kolekcja produktów marki Wittchen. Będzie coś zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Przedświąteczny okres przypadający na drugą połowę listopada i większą część grudnia to niezwykle gorący czas dla sklepów. Nie brakuje wtedy klientów szukających ciekawych produktów, które znajdą się następnie pod choinką. Tradycyjnie chce wykorzystać to Lidl nawiązując współpracę z polską marką prestiżowych wyrobów skórzanych.

Produkty Wittchen w Lidlu

Lidl zapowiedział wprowadzenie do oferty całej kolekcji Wittchen. Produkty polskiego przedsiębiorstwa były dostępne w Lidlu już wcześniej i cieszyły się sporą popularnością. Tym razem w ofercie znajdą się aż 43 różne produkty do wyboru. I to zarówno dla pań, jak i panów.

Wśród nich będzie dostępnych 21 torebek, 11 wzorów portfeli, 8 rodzajów rękawiczek oraz 3 wzory pasków. Lidl na swojej stronie podkreśla też, że do wyboru dostaniemy aż 6 rodzajów skór - pikowaną, klasyczną, nappa, lizard, z połyskiem i saffiano. Wszystkie wyroby wykonane są oczywiście ze skóry naturalnej.

Produkty Wittchen ponownie w LidluProdukty Wittchen ponownie w Lidlu fot. Lidl

Nowości od Wittchen pojawią się w Lidlu w sobotę 14 listopada. Ceny zaczynają się od 89 zł za rękawiczki (męski i damskie w tej samej cenie), a kończą na 279 zł za duże torebki damskie. Ofertę można zobaczyć na stronie sieci dyskontów.