Cyber Monday. Wyprzedaż biletów lotniczy w Ryanair. Loty już od 19 zł

Promocje z okazji Cyber Monday organizują najróżniejsze przedsiębiorstwa, a wśród nich Ryanair. Bilety lotnicze tylko w poniedziałek można kupić nawet za 19 zł.

Cyber Monday to wyprzedaże, które organizowane są w poniedziałek po Black Friday. Tradycyjnie w okresie tym promocje urządzały mniejsze sklepy internetowe, które nie mogły rywalizować z dużymi sklepami stacjonarnymi. Różnica ta w ostatnich latach jednak mocno się zamazała, ze względu na rosnącą popularność zakupów internetowych. Wiele sklepów łączy te promocje w jedną, organizując Black Week.

Zobacz wideo gadżety

Cyber Monday, czyli Cyberponiedziałek w Ryanair

Promocję z okazji Cyber Monday zorganizował także Ryanair. Przewoźnik zdecydował się nazwać promocję po polski, tj. Cyberponiedziałek. W ramach oferty Ryanair oferuje 10 tys. biletów lotniczych w okazyjnych cenach. Linia lotnicza chwali się, że najtańsze bilety można kupić już za 19 zł, ale na stronie dostępne są już tylko bilety od 26 zł w górę.

Oferta dotyczy lotów w okresie od 1 grudnia 2020 roku do 21 stycznia 2021 roku. Ryanair oferuje loty w okazyjnych cenach z podwarszawskiego lotniska Modlin, z Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Olsztyna czy Rzeszowa. Polecieć można natomiast m.in. do Londynu, Dortmundu, Sztokholmu, Mediolanu, Odessy, Paryża, Wenecji, Palermo, do Aten czy na Maltę. 

Promocje z okazji Cyber Monday

Z okazji Cyber Monday promocje zorganizowało wiele sklepów, wśród nich:

  • Lidl
  • Avans
  • RTV Euro AGD
  • Media Markt
  • Media Expert
  • x-kom

Wybrane oferty z tych sklepów możecie sprawdzić na naszej stronie pod TYM adresem. Przed zakupami porównajcie ceny w innych sklepach i serwisach aukcyjnych. Promocje z okazji Black Friday i Cyber Monday potrafią być w Polsce jedynie iluzoryczne. 

Więcej o: