Kaufland znów rozda piwo za darmo. Promocja będzie obowiązywać przez weekend

W weekend 12-13 grudnia w sklepach sieci Kaufland obowiązywać będzie promocja, w ramach której klienci będą mogli otrzymać osiem piw za darmo.

Najpopularniejsze dyskonty prześcigają się w promocjach. W ostatnich miesiącach ogromną popularnością cieszyły się oferty specjalne Lidla i Biedronki, w ramach których można było otrzymać piwa w gratisie. W ich ślady idzie również Kaufland

Zobacz wideo Koronawirus a handel. Jakie firmy wycofują się z Polski? Jakich sklepów stacjonarnych będzie mniej?

Kaufland organizuje promocję na piwa. Osiem piw za darmo 

Wyjątkowa promocja w sklepach sieci Kaufland będzie obowiązywać w weekend 12-13 grudnia.  Zgodnie z zasadami promocji przy zakupie 10 butelek piw klienci zapłacą za sześć z nich, natomiast pozostałe cztery otrzymają za darmo. Jeden klient będzie mógł uzyskać w ten sposób maksymalnie 20 piw. W ramach akcji dostępne będą tylko piwa marki Kasztelan Niepasteryzowane Świeże.

Chcący skorzystać z promocji powinni pamiętać o tym, że o ile samo piwo jest rozdawane za darmo, to wciąż trzeba będzie zapłacić za butelki zwrotne. Zapłacone pieniądze będzie można otrzymać ponownie w zamian za pustą butelkę po piwie. Dodatkowo sieć zaznacza, że osoby, które kupią więcej niż 20 butelek objętego promocją piwa, będą musiały zapłacić za całość kwotę bez rabatów. 

Kaufland organizuje promocję na piwa. Będzie można z niej skorzystać w niedzielę handlową

W związku ze Świętami Bożego Narodzenia niedziele 13 i 20 grudnia będą niedzielami handlowymi. Oznacza to, że w tych dniach otwarte będą galerie handlowe oraz dyskonty. Obowiązywać w nich będzie ścisły reżim sanitarny, w tym m.in. limit jednej osoby na 15 metrów kwadratowych. 

Jako że decyzją rządu w niedzielę 6 grudnia również otwarte były placówki handlowe, to po raz pierwszy w roku czeka nas passa trzech niedziel handlowych z rzędu. 

Więcej o: