Biedronka organizuje "największą firmową imprezę online" w Polsce. Wystąpi m.in. Zenon Martyniuk

Sieć Biedronka organizuje noworoczny koncert online dla 70 tys. pracowników. Wydarzenie ma być podziękowaniem za pracę w 2020 roku. Gwiazdami wieczoru będą Beata Kozidrak i Zenon Martyniuk.
Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

"To nie transmisja sylwestrowa ani Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, a największa firmowa impreza online, jaka dotychczas miała miejsce w Polsce" - pisze o zbliżającym się wydarzeniu biuro prasowe Biedronki. Noworoczny koncert dla pracowników sieci ma się odbyć 10 stycznia. W programie imprezy znalazł się m.in. koncert Beaty Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenona Martyniuka i zespołu Akcent, a także występ kabaretowy grupy Ani Mru-Mru. Konferansjerką zajmie się Krzysztof Ibisz.

Facebook wprowadza przemodelowane Strony Facebook pozbywa się przycisku "Lubię to" z fanpage'y. Duże zmiany

Pracownicy Biedronki zaśpiewali z Beatą Kozidrak. Teledysk częścią noworocznego koncertu

"Biedronka zatrudnia ok. 70 tysięcy pracowników, co czyni sieć największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Aby odwdzięczyć się za pracę w mijającym, trudnym roku, sieć Biedronka organizuje pierwszą imprezę noworoczną dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Aby umożliwić transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób, sieć Biedronka stworzyła specjalną, zaprojektowaną na potrzeby sieci platformę" - informuje biuro prasowe sieci.

Dla pracowników Biedronki przygotowano także inne atrakcje niż koncert i występ kabareciarzy. W czasie wydarzenia będą oni mogli brać udział w konkursach oraz przesłać transmitowane na żywo życzenia i zdjęcia. Na wirtualnej scenie zaśpiewają też sami pracownicy Biedronki. Producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba przygotował teledysk z udziałem ich i Beaty Kozidrak. Wokalistka i pracownicy sieci zaśpiewali wspólnie piosenkę "Biała armia". 

- Poczucie jedności jest obecnie ważne, jak być może nigdy wcześniej. Biedronka to nie tylko sieć handlowa, ale przede wszystkim społeczność licząca ok. 70 tysięcy pracowników w całej Polsce. Cieszę się, że dzięki nowym technologiom możemy zrealizować prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Polsce. To pokazuje, że Biedronka odważnie sięga po nowe rozwiązania, które pozwalają nam nawet w tych wymagających czasach budować wspólnotę i jednocześnie podziękować naszym pracownikom za ich pracę w minionym roku - powiedział dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka Jarosław Sobczyk.

"Na pozór dobre wskaźniki mogą nas zwodzić na manowce". Polska gospodarka w 2021 roku

Więcej o: