Primark otwiera w Polsce kolejny sklep. Znamy datę otwarcia i lokalizację

Primark poinformował o otwarciu kolejnego salonu w Polsce. Marka podpisała umowę najmu z centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. Sklep ma zostać otwarty w 2023 roku.

Primark podpisał umowę najmu na otwarcie sklepu w centrum handlowym Silesia City Center, którego właścicielem jest ECE Polska - podała spółka. Sklep w nowej lokalizacji ma być uruchomiony w 2023 r.

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic

- powiedział area manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy Maciej Podwojski, cytowany w komunikacie.

Primark w Silesia Citi Center będzie naprawdę duży

Nowy sklep Primark zajmie ponad 3,6 tys. mkw. powierzchni handlowej i będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę, kosmetyki oraz wyposażenie domu. W ofercie sklepu znajdą się produkty wykonane z materiałów organicznych oraz pochodzących ze zrównoważonych źródeł i recyklingu.

Pojawienie się tego znanego na całym świecie detalisty, wzmocni obecną ofertę marek w naszym centrum, dlatego z niecierpliwością czekamy, aby zaoferować niesamowitą modę Primark mieszkańcom Katowic

- dodała dyrektor regionalna działu center management w ECE Marketplaces na Polskę, Słowację i Czechy, Monika Pyszkowska, cytowana w komunikacie.

Zobacz wideo Do jakiego kontenera wrzucić paragon, a gdzie stare ubrania? Wyjaśniamy

Primark jest obecny w Polsce od lata 2020 roku

Primark obecnie posiada sklep w Galerii Młociny w Warszawie (naszą relację z jego otwarcia możecie przeczytać TUTAJ), a w związku ze zbliżającym się otwarciem drugiego sklepu w Polsce, w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, które nastąpi jeszcze w tym roku, firma prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska.

Primark to międzynarodowej marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o korzystnym stosunku jakości do ceny, zgodnie z hasłem: "niesamowita moda w niesamowitych cenach" ("Amazing Fashion at Amazing Prices"). Primark otworzył swój pierwszy sklep w Dublinie w 1969 roku pod nazwą Penneys. Obecnie działa w 13 krajach.

Więcej o: