Biedronka z nową promocją. Tańsze zakupy po godzinie 18. Nawet o połowę ceny

Biedronka wprowadza nową promocję od poniedziałku 15 lutego. Przez cały tydzień po godzinie 18 część produktów będzie dostępnych za połowę ceny.

Największe dyskonty w Polsce walczą o klientów na różne sposoby, a jednym z najskuteczniejszych jest wprowadzanie coraz atrakcyjniejszych promocji. Tym razem sieć Biedronka zdecydowała się przecenić niektóre produkty o 50 proc. Poza korzyścią dla klientów akcja pomoże także ograniczyć marnowanie żywności. 

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Biedronka przecenia pieczywo o 50 proc. po godz. 18:00

W najbliższym tygodniu niepakowane pieczywo po godzinie 18:00 będzie o 50 proc. tańsze. Poza chlebem oraz bułkami w atrakcyjnych cenach dostępne będzie także pieczywo słodkie, minipizze oraz zapiekanki.

Promocja obowiązuje od poniedziałku 15 lutego do soboty 20 lutego w godzinach od 18:00 do 24:00. Oznacza to, że w sklepach całodobowych po północy pieczywo będzie sprzedawane w normalnej cenie. Przecenione produkty zostaną oznaczone na półkach, zaś rabat będzie naliczany przy kasie. 

Biedronka zrobiła "niezamierzoną promocję"

Biedronka regularnie wprowadza różne promocje. W ostatnich miesiącach sporą popularnością cieszą się akcje promocyjne, w których przy zakupie określonej liczby butelek piwa, drugie tyle otrzymuje się gratis. Na początku lutego popularny dyskont przypadkowo sprzedawał wino półsłodkie Fresco Frizzante Fragola (butelka o pojemność 0,75 l) po 1,99 zł, a nie po cenie regularnej - 10,99 zł. 

Sklep z winami - zdjęcie ilustracyjneBiedronka zrobiła "niezamierzoną promocję". Błąd cenowy i wino po 2 zł

Wiadomości handlowe informowały, że pomyłka była wynikiem błędu w systemie kasowym. Problem dotyczył sklepów w różnej części Polski. Dzień później wino sprzedawane było w cenie regularnej 10,99 zł, choć w niektórych sklepach produkt został wyprzedany po promocyjnej cenie.