Dostawa za darmo z Biedronki przez Glovo. Jak skorzystać z promocji?

Od 22 do 28 marca trzeba zrobić zakupy w sklepie internetowym Biedronki przez aplikację Glovo za minimum 30 zł, by skorzystać z darmowej dostawy. Publikujemy listę miast, w których będzie można wziąć udział w promocji.

- W chwili gdy sytuacja epidemiczna ponownie jest bardzo trudna Biedronka ułatwia dostęp do ponad 2 tysięcy swoich produktów wysokiej jakości w codziennie niskich cenach i zachęca do korzystania z tej formy zakupów dla dobra nas wszystkich - mówił Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, cytowany w komunikacie.

Darmowa dostawa zakupów z Biedronki

Od 22 do 28 marca należy zrobić zakupy w sklepie internetowym Biedronki przez aplikację Glovo za minimum 30 zł, aby skorzystać z darmowej dostawy. Dodatkowo każdy nowy klient korzystający z aplikacji Glovo, który dokona w tym czasie zakupów za minimum 60 zł otrzyma specjalną zniżkę w wysokości 30 zł z kodem PIERWSZEZAKUPY.

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

Gdzie można skorzystać z promocji?

Jak poinformowała sieć należąca do spółki Jeronimo Martins, sklep internetowy Biedronki działa już we wszystkich stolicach polskich regionów i największych polskich metropoliach. Dostawy są kompletowane przez pracowników sieci i realizowane przez kurierów Glovo w 31 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie, Bytomiu, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach i w Opolu.

Dostawców Glovo nie obowiązują limity wagowe. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu wcześniej - od  godz. 8.

Więcej o: