Biedronka. Zakupy za pół ceny. Kiedy rusza akcja "Oszczędzaj połowę"? Co będzie można kupić taniej?

4 maja w Biedronce rusza kolejna edycja akcji "Oszczędzaj połowę". Jak wziąć w niej udział? Jakie produkty będzie można w jej ramach kupić taniej?

W sklepach sieci Biedronka powraca akcja "Oszczędzaj połowę". W jej ramach klienci posiadający kartę Moja Biedronka mogą otrzymać bony na zakupy.

Sieć wylicza, że w trakcie poprzedniej edycji, trwającej od lutego do końca kwietnia 2021 roku, klienci mogli zaoszczędzić dzięki voucherom łącznie nawet 80 milionów złotych.

"W każdym tygodniu pojawi się aż 6 produktów lub kategorii, przy których zakupie klienci otrzymają voucher 50 proc. rabatu na kolejne zakupy. Akcja startuje 4 maja i potrwa do końca miesiąca" - można przeczytać w oświadczeniu sieci Biedronka.

CCC uruchamia nową sieć handlową HalfPrice CCC rusza z nową siecią HalfPrice. Pierwsze sklepy otwarto m.in. w Warszawie i Wrocławiu

Aktywnych użytkowników karty Moja Biedronka, a zarazem potencjalnych uczestników akcji, jest ponad 10 milionów.

"Robienie zakupów stało się więc realną oszczędnością, a vouchery - popularną metodą na płacenie mniej za kolejne zakupy. Biedronka nie czekała na kolejną okazję do promocji i już teraz, 4 maja, wprowadza nową akcję" - podaje biuro prasowe Biedronki.

"Oszczędzaj połowę" w Biedronce. Co kupimy taniej w ramach akcji?

Podczas akcji "Oszczędzaj połowę", co tydzień w Biedronce pojawiać się będzie sześć nowych ofert na inne produkty objęte tą promocją. Trzy oferty od poniedziałku do środy i kolejne trzy od czwartku do soboty. Za zakup produktów biorących udział w promocji, z kartą Moja Biedronka, klienci mogą otrzymać przy kasie bon o wartości połowy ceny wydanej na te zakupy.

Bon będzie można wykorzystać w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych, okazując go wraz z kartą Moja Biedronka przy kasie.

Sejmowe komisje przyjęły projekt o ratyfikacji Funduszu Odbudowy (zdjęcie ilustracyjne) Sejmowe komisje przyjęły projekt ustawy w sprawie ratyfikacji Funduszu Odbudowy

W pierwszych dniach promocji, czyli we wtorek 4 maja i środę 5 maja będzie można kupić wszystkie pakowane parówki, wszystkie świeże pomidory oraz żele pod prysznic marki Dove.

"Przeanalizowaliśmy poprzednie odsłony akcji z voucherami i jasno wynikało z nich, że kupujący bardzo doceniają tego typu promocje. Niskie ceny, komfortowa forma promocji i przejrzyste zasady sprawiły, że z akcji skorzystały miliony Polaków. Wśród klientów przyjęła się też sama nazwa voucher. Nie zastanawialiśmy się zatem długo nad wprowadzeniem kolejnej akcji, w końcu Biedronka i niskie ceny od zawsze idą w parze" - mówi Michał Gontarz, dyrektor handlowy sieci Biedronka.

Akcja "Oszczędzaj połowę" potrwa do 31 maja.

Zobacz wideo Czy "paszporty szczepionkowe" pomogą odmrozić biznes?
Więcej o: