Primark otwiera trzeci sklep w Polsce. Gdzie pojawi się kolejny sklep sieciówki?

Irlandzka sieć odzieżowa Primark poinformowała, że już wkrótce otworzy trzeci sklep w Polsce. Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na południe kraju. Primark pojawi się w Krakowie w centrum handlowym Bonarka.

Miłośnicy zakupów z pewnością ucieszą się, że w Polsce powstanie kolejny sklep znanej sieci Primark. Już niedługo zakupy będzie można zrobić nie tylko w Warszawie i Poznaniu, ale też Krakowie.

Zobacz wideo Dlaczego produkty dla kobiet są droższe? Różowy podatek

Znana sieć Primark w Polsce. Otwiera trzeci sklep

Jak podaje Business Insider, najnowszy Primark pojawi się w Krakowie w centrum handlowym Bonarka. Jego powierzchnia to 3,8 tys. m kw. na dwóch piętrach. Poza odzieżą, w sieciówce pojawią się również przedmioty codziennego użytku, a także artykuły z oferty licencyjnej.

MatkaDzień Matki 2021. Ponad połowa Polaków kupuje prezenty swoim mamom

- Po świetnej reakcji, z jaką spotkało się otwarcie naszych sklepów w Warszawie i Poznaniu, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się także, że udało nam się znaleźć tak wspaniałą lokalizację w stolicy Małopolski i zaoferować mieszkańcom Krakowa unikalne doświadczenie zakupowe oraz nowe miejsca pracy - poinformował w rozmowie z businessinsider.com.pl Maciej Podwojski, Primark Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Dużo miejsc pracy w nowym Primarku. Nawet na najwyższych szczeblach

Z komunikatu sieci odnośnie do otwarcia nowego sklepu wynika, że Primark zamierza zatrudnić pracowników wszystkich szczebli - od kierowników, przez doradców klienta, pracowników magazynu, pracowników kas aż po stanowiska związane z visual merchandisingiem.

Sklep Lidl w Sopocie (zdjęcie ilustracyjne).Lidl dostarczy zakupy do Paczkomatów. Ale jest jeden haczyk

Sklep w Krakowie będzie mieć powierzchnię 3,8 tys. m kw. i zostanie usytuowany na dwóch piętrach. Pierwszy Primark w Polsce otwarto w 2020 roku w Warszawie w Galerii Młociny. Kolejny sklep rozpoczął swoją działalność w galerii handlowej Posnania w Poznaniu. Ogłoszono otwarcie sklepu w Krakowie, a w planach jest już otwarcie sklepu w Katowicach.

Więcej o: