Lidl z promocją na piwo. Butelki piwa rozdają też Biedronka i Delikatesy Centrum

Do promocji na piwo z okazji długiego weekendu dołącza Lidl. Wcześniej podobne akcje ogłosiły Biedronka oraz Delikatesy Centrum.

Lidl i Biedronka regularnie urządzają promocje na piwo, ostatnio w ich ślady poszły kolejne sieci. Sklepy rozdają zazwyczaj kilka sztuk produktu gratis przy zakupie określonej liczby butelek trunku. Sklepy nie ominęły kolejnej okazji, jaką jest czerwcowy długi weekend, na zorganizowanie promocji tego rodzaju. 

Zobacz wideo Trzy proste myki, które przydadzą się podczas piwa w plenerze. Otwieracz nie będzie już potrzebny!

Lidl i promocja na piwo

W środę 2 czerwca Lidl dorzuci cztery piwa gratis, jeśli kupimy dokładnie taką samą liczbę butelek trunku. Za darmo otrzymamy cztery najtańsze z nich. Promocja obejmuje wszystkie piwa butelkowane z asortymentu, m.in. Tyskie, Somersby i Perlenbacher, a także piwa niskoprocentowe i bezalkoholowe. 

Polacy pijusy. W 2020 roku wydali na alkohol 39,2 mld złW 2020 roku Polacy wydali na alkohol 39,2 mld zł. Spadła sprzedaż piwa

Promocja kierowana jest do posiadaczy aplikacji Lidl Plus. Żeby z niej skorzystać, należy wcześniej aktywować odpowiedni kupon i zeskanować aplikację przy kasie. Żeby skorzystać z promocji trzeba być, rzecz jasna, pełnoletnim. 

Promocja na piwa w Biedronce i Delikatesach Centrum

Także w Biedronce i Delikatesach Centrum możemy otrzymać darmowe piwa. W Biedronce promocja trwa jeszcze do środy 2 czerwca. Codziennie sklep dorzuca do zakupów inne piwa. We wtorek obowiązuje akcja 9+9 na piwo marki Hardmade, a w środę 10+10 na Carlsberga w wersji pilsner oraz bezalkoholowej. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy karty Moja Biedronka.  

Rząd chce podnieść akcyzę na piwoPodatek od piwa. Rząd planuje wprowadzić kilkukrotnie wyższą akcyzę

Delikatesy Centrum z kolei przy zakupie czterech czeskich piw, dorzucają cztery kolejne w cenie 1 grosza. Z kuponu można skorzystać do 2 czerwca, maksymalnie trzy razy. Promocja obejmuje następujące piwa:

  • Budweiser,
  • Holba,
  • Postrižinské Ležák,
  • Rebel,
  • Samson 1795,
  • Žatecký Svetlý Ležák
  • Zubr Premium.

Skorzystać mogą z niej właściciele Delikarty. Kupon uprawniający do skorzystania z promocji należy aktywować w aplikacji. 

Więcej o: