Loteria spisu powszechnego. Już w tym tygodniu szansa na 1000 zł. Jak wziąć udział w losowaniu?

W piątek 18 czerwca odbędzie się kolejne losowanie loterii Narodowego Spisu Powszechnego. W puli konkursu znalazło się 80 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł oraz 160 kart o wartości 500 zł. Kiedy mija termin zgłoszenia? Wyjaśniamy, jak wziąć udział w losowaniu.

Całkowita wartość puli nagród w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wynosi 2 183 984 00 zł. Główną nagrodą w loterii jest samochód Toyota Yaris (jego nowy właściciel zostanie wyłoniony w losowaniu finałowym - 14 lipca).

Na zwycięzców czeka także 1440 kart płatniczych o wartości 1000 zł lub 500 zł. 260 z nich zostanie rozlosowanych już w najbliższy piątek - 18 czerwca. Uwaga! Termin zgłoszeń do najbliższego losowania mija w środę 16 czerwca. 

Zobacz wideo Zyska: Prosument, nie wykazując większej aktywności, będzie miał oszczędność rzędu 50%

Kto może wziąć udział w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego?

W loterii mogą wziąć udział osoby, które dokonały samospisu lub zrobią to do 7 lipca. Po wypełnieniu formularza należy zachować 10-znakowy kod potwierdzający. Dodatkowo należy zgłosić się do losowania za pośrednictwem strony internetowej loteria.spis.gov.pl. Zgłoszenia ruszyły 22 kwietnia i zakończą się 7 lipca 2021 roku. 

Spis Powszechny 2021. Do kiedy można się spisać przez internet? Jaka kara za brak udziału? (zdjęcie ilustracyjne)Spis Powszechny 2021. Do kiedy można się spisać przez internet?

"Im szybsze zgłoszenie do loterii, tym większa szansa na wygraną! Jeden kod może wziąć udział w wielu losowaniach. Wszystkie zarejestrowane zgłoszenia wezmą udział w losowaniu finałowym" - czytamy w komunikacie GUS.

Jak wziąć udział w losowaniu krok po kroku - Instrukcja

Wejdź na stronę spis.gov.pl i dokonaj samospisu, a następnie:

  • pobierz i zachowaj unikatowy, 10-znakowy kod, który uprawnia do udziału w loterii;
  • zgłoś kod na stronie loteria.spis.gov.pl;
  • śledź wyniki losowań na stronie loteria.spis.gov.pl.

Loteria GUS. Harmonogram losowań

Losowania w ramach loterii odbyły się już 7 i 21 maja oraz 8 czerwca. Kolejne losowania wyznaczono na: 

  • 18 czerwca,
  • 1 lipca,
  • 9 lipca,
  • 14 lipca - losowanie finałowe.
Więcej o: