Kolejny dzień awarii serwisu Biznes.gov.pl. Przedsiębiorcy nie mogą pobrać zaświadczeń

Serwis Biznes.gov.pl już trzeci dzień zmaga się z awarią. Za pośrednictwem strony nie można m.in. rejestrować działalności gospodarczej i pobierać wniosków. Serwis zapewnia, że pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności.
Zobacz wideo Nieoczywiste korzyści płynące z bankowości internetowej

Na stronie głównej portalu Biznes.gov.pl znajduje się komunikat takiej treści: "Trwają prace nad przywróceniem sprawnego funkcjonowania systemu Biznes.gov.pl oraz CEIDG. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość". Awaria systemu trwa od trzech dni.

Awaria serwisu Biznes.gov.plAwaria serwisu Biznes.gov.pl Źródło: Biznes.gov.pl

Google ma awarię. Użytkownicy się skarżą. 'Aplikacja wciąż przestaje działać' Google ma awarię. Użytkownicy się skarżą. "Aplikacja wciąż przestaje działać"

Biznes.gov.pl. ma awarię od trzech dni

Użytkownicy nie mogą za pośrednictwem serwisu Biznes.gov.pl rejestrować działalności gospodarczej i zmieniać danych swojej firmy. Przed oczami internautów pojawia się taki komunikat: "Trwają prace nad przywróceniem sprawnego funkcjonowania systemu Biznes.gov.pl oraz CEIDG. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość."

Awaria serwisu Biznes.gov.plAwaria serwisu Biznes.gov.pl Źródło: Biznes.gov.pl

Na oficjalnym profilu Biznes.gov.pl na Facebooku internauci narzekają, że nie mogą pobierać zaświadczeń. "Serwis nie działa 3 dni, nie ma żadnej informacji, co się dzieje i kiedy będzie naprawiony" - komentuje awarię jeden z użytkowników. Kolejna osoba wskazuje, że w środę wieczorem serwis Biznes.gov.pl przez chwilę był dostępny.

Globalna awaria serwisów internetowych Globalna awaria stron internetowych. Financial Times, Reddit. "Sorry"

Trwają prace nad przywróceniem serwisu Biznes.gov.pl

"Czy wiadomo już kiedy system zostanie przywrócony? Kolejny dzień awarii i nie mogę pobrać zaświadczenia o niezaleganiu z Urzędu Skarbowego. Opóźnia to mój proces kredytowy" - skarży się jeden z internautów.

Tymczasem serwis informuje, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności portalu. Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii jak dotąd nie wyjaśniło, co jest przyczyną awarii.

Więcej o: