Promocja na piwo. Biedronka i Kaufland dorzucają gratisy przy zakupie skrzynki piwa

Promocja na piwo zawitała tym razem do Biedronki i Kauflanda. Gratisowe butelki otrzymamy przy zakupie całej skrzynki piwa, czyli 20 butelek. Kaufland organizuje promocje w związku z finałem Euro 2020, Biedronka natomiast promuje recykling.

Promocja na piwo to coraz częstsza oferta polskich sieci handlowych. Regularnie urządza je Biedronka, a w ostatnim czasie dołączyły do niej także inne sklepy. 

Zobacz wideo Ilu Polek i Polaków się zaszczepi? Rozmowa z Łukaszem Pawłowskim z OGB

Promocja na piwo. Biedronka promuje recykling

Tym razem promocja nie jest tak spektakularna, jak to bywało w ostatnich miesiącach. Zdecydowano się na format 18+2, czyli przy zakupie 18 butelek piwa, dwie najtańsze dostaniemy gratis. Biedronka jednak chce tą promocją zwiększyć świadomość w sprawie recyklingu i przypomina o jeszcze jednej możliwości oszczędzenia pieniędzy przy zakupie piwa. Za każdą zwróconą do sklepu butelkę możemy otrzymać bowiem 50 groszy. Szybka matematyka pozwala oszacować, że tym samym do naszej kieszeni wróci jeszcze 10 zł, jeśli oddamy wszystkie butelki po zakupionym w promocji piwie. Promocja dotyczy piw marki Namysłów, Warka, Kasztelan oraz Harnaś. Biedronka zastrzega jednak, że może odmówić przyjęcia butelek, które są brudne, uszkodzone czy pozbawione etykiety. 

Promocja na piwo. Kaufland dorzuca gratis 8 butelek do kraty

Kaufland z kolei przygotował promocję na skrojoną idealnie na finał Euro 2020, który będzie miał miejsce w niedzielę 11 lipca. W sobotę 10 lipca w sklepie będzie obowiązywała promocja 12+8 na piwa marki Namysłów, Kasztelan oraz Warka. Przy zakupie 12 piw jednego producenta, kolejne osiem otrzymamy za darmo. Rabat jest naliczany przy kasie, wystarczy więc udać się tam z 20 butelkami trunku. Kupując po 12 piw każdej marki, łącznie otrzymamy 24 piwa za darmo. Rabat wynosi więc 40 proc., jeśli by przeliczyć to na pojedyncze butelki.   

Więcej o: