Promocja w Ryanair tylko 7 lipca. Kup jeden bilet, drugi otrzymasz gratis

Turyści, którzy chcą skorzystać z promocji, muszą się pospieszyć. Obowiązuje ona bowiem jedynie dzisiaj - w środę 7 lipca.

Oferta obowiązuje jedynie 7 lipca i można z niej skorzystać wyłącznie w przypadku dwóch pasażerów. Trzeba pamiętać także o tym, że dzięki tej promocji można nabyć wyłącznie wejściówki na loty w lipcu. Aby skorzystać z promocji "Kupujesz jeden, drugi masz za darmo" i otrzymać drugi bilet w tej samej taryfie i na ten sam lot bezpłatnie, musisz kupić bilet w taryfie Value na lot z wylotem przed 31 lipca 2021 r. (włącznie). Rezerwacji należy dokonać do północy 7 lipca 2021 r.

Zobacz wideo W jaki sposób białoruski myśliwiec mógł zmusić pilotów Ryanaira do lądowania? Wyjaśnia rosyjski ekspert

Ryanair kusi promocjami. Kup jeden bilet, drugi otrzymasz gratis 

Przykładowo z Katowic można polecieć do Oslo (36 zł), Odessy (39 zł) czy do Pafos na Cyprze (69 zł). Z Gdańska natomiast m.in. do Sztokholmu (39 zł), Barcelony (109 zł) lub na Maltę (119 zł). Spora oferta lotów jest z Krakowa. Ze stolicy Małopolski polecimy m.in. do sycylijskiego Palermo (69 zł), Tel Awiwu w Izraelu (69 zł) lub do chorwackiego Zadaru (69 zł). 

Gdzie jechać na wakacje last minute 2021? Kiedy jechać na wakacje last minute? Lepiej wybrać morze czy góry? Odpowiadamy

Funkcja w aplikacji Ryanair. Zaświadczenie o szczepieniu i wynik testu w smartfonie

Wiosną informowaliśmy o uruchomieniu nowej funkcji w aplikacji Ryanaira

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowej funkcji w aplikacji – zarządzanie dokumentami C-19 jednocześnie przygotowując się na powrót rodzinnych wakacji latem 2021 roku. Wielu klientów Ryanair wybierze się na pierwsze wakacje od ponad roku, stosując się do nowych wytycznych podróży, a nowa funkcja aplikacji Ryanair umożliwi zapisanie i przechowywanie wszystkich dokumentów COVID jak wyniki testów PCR, formularze lokalizacyjne pasażera czy świadectwa szczepień w jednym miejscu bez konieczności drukowania papierowych wersji - podkreślił w komunikacie Dara Brady, dyrektor marketingu Ryanaira.

Więcej o: