Lidl zatrudni 500 pracowników. 3 550 zł brutto i darmowa nauka języków obcych

W sklepach i magazynach Lidla na kandydatów czeka obecnie ponad 500 miejsc pracy. Dodatkowo od 1 września sieć wprowadza kolejny benefit dla pracowników oraz ich najbliższych. To eTutor, czyli platforma do samodzielnej nauki języków obcych online.

Jak poinformowano w komunikacie, najnowsza odsłona kampanii Lidl Polska - "Praca na lata" rozpoczęła się 23 sierpnia. Tym razem działania rekrutacyjno-wizerunkowe są prowadzone pod nowym hasłem "Mam umowę na bezpieczną przyszłość". W trakcie kampanii sieć handlowa planuje zatrudnić 500 pracowników do swoich sklepów i magazynów.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Co Lidl oferuje kandydatom?

Od marca 2021 r. nowi pracownicy sklepów sieci Lidl w Polsce zarabiają od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto. Natomiast już po roku pracy pracodawca gwarantuje podwyżkę płacy do poziomu od 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu wynagrodzenie wzrasta do poziomu od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto.

Nauka języków obcych online dla pracowników Lidla

W komunikacie czytamy również, że od września wszyscy pracownicy Lidl Polska oraz ich bliscy będą mieli możliwość poszerzenia swoich kompetencji, dzięki bezpłatnemu dostępowi do eTutor, platformy do samodzielnej nauki języków obcych online.

Aplikacja umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie. Pracownicy Lidla otrzymają darmowy dostęp do dwóch kompleksowych kursów - angielskiego i niemieckiego.

Dodatkowo Lidl Polska gwarantuje swojej załodze i członkom rodziny bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia oraz wyprawka "dla maluszka" i pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego.

Więcej o: