Wizz Air wznawia sześć tras z Polski. Hity na liście połączeń

Z Warszawy do Budapesztu a z Krakowa do Kutaisi w Gruzji. Od września Wizz Air wznawia połączenia międzynarodowe z Polski. Na początek dwa razy w tygodniu.

Jak poinformował serwis fly4free.pl, w czwartek węgierskie linie lotnicze Wizz Air poinformowały, że od września wznowią sześć tras z pięciu polskich lotnisk. Będą to połączenia z Gdańska do Haugesund w Norwegii i Odessy, z Krakowa do Kutaisi, z Katowic do Liverpoolu, z Warszawy do Budapesztu, a także z Wrocławia do Birmingham.

Zobacz wideo Robot bezpiecznie wylądował ogromnym boeingiem. W przyszłości ma zająć miejsce drugiego pilota

Warszawa-Budapeszt od 6 września

Trasa z Warszawy do Budapesztu zostanie wznowiona już 6 września, a loty z Krakowa do Kutaisi będą realizowane od 28 września. Początkowo wszystkie połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu. Może się to jednak zmienić. Wszystko zależy od rozwoju pandemii i ewentualnych obostrzeń.

Do stolicy Węgier Wizz Air na początku będzie latał tylko w poniedziałki i piątki. W systemie rezerwacyjnym można jednak sprawdzić, że od października linie lotnicze szykują trzecią rotację na trasie Warszawa-Budapeszt, która miałaby być realizowana w środy. Jeśli wszystko pójdzie z planem, od listopada Wizz Air wróci do pięciu połączeń tygodniowo na tej trasie (loty w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele).

Od października z Katowic do Abu Zabi

Choć do tej pory Wizz Air nie potwierdził oficjalnie tej informacji, z serwisu rezerwacyjnego wynika, że połączenie z Katowic do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich miałoby wystartować 8 października. Jak podaje fly4free.pl, że przez pierwsze cztery tygodnie loty miałyby się odbywać raz w tygodniu. Zmiana miałaby nadejść w listopadzie, kiedy do siatki lotów miałaby dojść druga rotacja (loty w poniedziałki i piątki).

Więcej o: