Ekipa i Koral "zapuszkowali" lody. Friz i jego paczka będą mieli własne napoje

Po szalenie popularnych lodach Ekipy, współpracy paczki Friza z Energylandią i wypuszczeniu na rynek serii produktów papierniczych oznaczonych logiem słynnej grupy polskich youtuberów, przyszedł czas na napoje. Dostępne będą w dwóch smakach i już niedługo trafią na półki sklepów w całym kraju.

Nowe napoje gazowane Ekipy dostępne będą w smakach cytrynowym i truskawkowym, w puszkach o pojemności 250 ml, w dwóch wersjach kolorystycznych. Zarówno smakowo, jak i graficznie będą nawiązywały do lodów Koral-Ekipa, które cieszą się wielką popularnością wśród młodzieży w całej Polsce.

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

"Na powstanie nowego napoju ogromny wpływ miała niespotykana popularność lodów Koral-Ekipa, które stały się nie tylko najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy - wyprzedzając o ponad 300 proc. pozostałe nowości, ale i najlepiej sprzedającymi się lodami na patyku w sezonie 2021. Dlatego już na starcie nowe napoje Ekipa-Koral otrzymują ogromny kredyt popularności i mają szansę stać się kolejnym hitem sprzedaży" - czytamy w komunikacie prasowym.

Polski Bon Turystyczny Rząd chce przedłużyć ważność bonu turystycznego do wakacji 2022 roku

- Napoje i marka Koral to do tej pory były dwa różne światy, ale jak pokazał sukces lodów Ekipa, który zaskoczył nawet nas samych, zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Cieszymy się, że smaki, które pokochała młodzież będą teraz dostępne również w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby i napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim oryginalnym smakiem naszych konsumentów - mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

iPhone Producenci ich nienawidzą. Niemcy chcą, by nasze smartfony działały przez 7 lat

Napoje Ekipa już wkrótce w sklepach. Będzie to seria limitowana

Kiedy fani Friza i spółki będą mieli okazję spróbować napojów sygnowanych logiem Ekipy? Ich produkcja powinna rozpocząć się w połowie września br., natomiast wraz z trzecią dekadą tego miesiąca produkty będą się coraz szerzej pojawiać w punktach handlowych. Nowa seria ekipy będzie limitowana ilościowo.

Więcej o: