Niepokoi cię wzrost cen, masz pytania o inflację? Zadaj je naszemu ekspertowi w Q&A Gazeta.pl

Macie pytania czy wątpliwości dotyczące inflacji? Przesyłajcie je do nas na adres: news_gazetapl@agora.pl. W czwartek 16 września gość nowego programu Q&A Gazeta.pl odpowie na Wasze i nasze pytania. Zapraszamy do zadawania pytań i oglądania.

Wzrost cen towarów i usług w sierpniu wyniósł aż 5,4 proc. r/r. Z kolei wzrost cen żywności przyspieszył do 3,9 proc.  r/r. Polacy muszą coraz więcej płacić za żywność, paliwo, utrzymanie mieszkania i usługi takie jak wywóz śmieci, czy dostarczenie prądu i ogrzewania. Prezes NBP uważa, że nic szczególnego się u nas nie dzieje. Według Adama Glapiński wysoka inflacja ma swoje źródła zarówno w pandemii jak i "doganianiu Zachodu". Czy ma rację? Jak długo może potrwać okres rosnących cen? Jak to przełoży się na nasze portfele w przyszłości. Jak chronić swoje oszczędności w środowisku zerowo-oprocentowanych lokat?

Te i inne pytania zadamy w nowym programie Q&A Gazeta.pl. Jeśli masz swoje pytanie do eksperta - wyślij je na adres: news_gazetapl@agora.pl. My zapytamy w Twoim imieniu. Program na żywo w czwartek o godzinie 12:00 na Gazeta.pl. 

Więcej o: