Mata i McDonalds zaczynają współpracę. Od 18 października do kupienia specjalny zestaw. Jaka cena?

Mata w Polsce - tak jak Travis Scott w USA - będzie miał swój zestaw w restauracji McDonald's. A przynajmniej na to wskazuje tajemnicza akcja promocyjna w mediach społecznościowych.

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl.

W piątek 15 października na fanpage'u McDonald's pojawił się krótki filmik z zapowiedzią nowości, która w ofercie restauracji ma być dostępna od poniedziałku. Chociaż sam post jest dość tajemniczy, fani Maty szybko domyślili się, że chodzi o jego współpracę z restauracją. Na InstaStory rapera pojawiła się zresztą bardzo podobna wrzutka.

Informację o nowym menu McDonald's przekazał na Instagramie Food News Polska. Jak widać na zamieszczonym screenie, w skład zestawu wchodzą potrójny cheeseburger, Matchak Latte, czyli Vanilla Matcha Latte, i średnie frytki. Cena zestawu Maty to 18 zł. Oferta będzie limitowana i dostępna w McDonald's od 18 października do 21 listopada 2021.

Zdjęcia zestawu można zobaczyć w galerii tego artykułu. 

Zobacz wideo Z Arkadiuszem Jakubikiem rozmawiamy o "Weselu" i jego najnowszej płycie

Mata jak Travis Scott

McDonald's niejednokrotnie wykorzystywał w swoich kampaniach wizerunek słynnych artystów. Dzięki temu w tym roku klienci restauracji mogli kupić zestawy BTS Meal, nawiązujące do k-popowego boysbandu.

Podobną współpracą co Mata mógł w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych pochwalić się też Travis Scott. W USA pojawiły się zestawy sygnowane przez rapera.  Firmowane ksywką Maty zestawy w McDonald's mają trafić do sprzedaży niewiele ponad dwa tygodnie po ukazaniu się drugiej płyty artysty "Młody Matczak", która miała premierę 1 października. Album do tej pory pokrył się już dwukrotną platyną.

Więcej o: