Podwyżki stóp będą jak zimny prysznic na ceny mieszkań? Czekamy na wasze pytania do eksperta

Wracamy z kolejnym odcinkiem programu Q&A. Wy, nasi czytelnicy, zdecydowaliście, że jego tematem będzie rynek nieruchomości. Czekamy na wasze pytania, przysyłajcie je do nas na adres news_gazetapl@agora.pl, a zadamy je ekspertowi w najbliższy czwartek.

Rynek nieruchomości budzi niezmiennie sporo emocji - nie tylko w Polsce zresztą. Ceny mieszkań rosną do rekordowych poziomów. I mieszkania właśnie wy, nasi czytelnicy, wybraliście z trzech propozycji jako temat kolejnego odcinka nowego programu - Q&A Gazeta.pl. 

Nieruchomości pod lupą eksperta. Czekamy na wasze pytania

Jak długo potrwa ten boom? Czy gorączkę na rynku nieruchomości mogą przygasić wyższe stopy procentowe? Polski bank centralny jak na razie zdecydował się na jedną niezbyt dużą podwyżkę, ale analitycy i ekonomiści nie mają wątpliwości, że czekają nas kolejne.

Na ten i podobne tematy piszemy na stronie głównej Gazeta.pl. 

To, czy i w jakim tempie NBP będzie dalej zacieśniać politykę monetarną, zależy od tego, jak kształtować się będzie inflacja - najnowszy jej odczyt, za październik, poznamy już w najbliższy piątek. Już teraz wiadomo, że wśród całej, długiej listy drożejących towarów i usług są też materiały budowlane. Jak wzrost ich cen przełoży się na koszt budowy własnego domu i ceny u deweloperów? Czy w Polsce daleko jest - jak twierdzą analitycy UBS - do bańki mieszkaniowej? 

Te i inne pytania zadamy w nowym programie Q&A Gazeta.pl. Jeśli masz swoje pytanie do eksperta - wyślij je na adres: news_gazetapl@agora.pl. My zapytamy w Twoim imieniu. Program na żywo w najbliższy czwartek o godzinie 12:00 na Gazeta.pl.

Zobacz wideo
Więcej o: