Kumulacja w Lotto. W jakim mieście padła wygrana? Jakie numery padły w "szóstce"?

We wtorkowym losowaniu Lotto padła jedna główna wygrana. Szczęśliwiec, któy trafił tak zwaną "szóstkę", może liczyć na wygraną w wysokości niemal 15 mln złotych.

W losowaniu we wtorek 9 listopada padła jedna główna wygrana. Szczęśliwemu graczowi udało się poprawnie wytypować sześć liczb, które zostały ujawnione w losowaniu.

Więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl. 

Zobacz wideo Czwarta fala zakażeń koronawirusem przyspieszyła? Ekspert tłumaczy

Losowanie Lotto. W którym mieście gracz poprawnie wytypował "szóstkę"

Następnego dnia poinformowano, w jakim mieści padła najwyższa wygrana. Okazuje się, że szczęśliwe liczby w losowaniu Lotto: 6, 9, 12, 24, 30 i 40 zostały wytypowane przez osobę, która odwiedziła punkt Lotto przy ulicy Władysława Jagiełły 1 w Lublinie. Osoba ta może liczyć na wygraną w wysokości prawie 15 milionów złotych!

W losowaniu z 9 listopada padły też aż 83 "piątki". Za wytypowanie pięciu prawidłowych liczb osoby te otrzymają 4 024,50 złotych nagrody. Ponadto 4 179 osób wytypowało cztery poprawne cyfry, za które otrzymają 100,80 złotych. 

Z komunikatu Totalizatora Sportowego wynika, że do tej pory w Lublinie odnotowano już 16 wygranych w kwocie powyżej miliona złotych w Lotto i trzy milionowe wygrane w losowaniu Lotto Plus. 

Polak z główną wygraną w Eurojackpot. Zwycięzca otrzyma 47 mln zł

Pod koniec października Polak wygrał też w loterii Eurojackpot. Zwycięzca tego losowania otrzyma ponad 10 mln euro, czyli ponad 47 mln złotych. Była to druga główna wygrana gracza z Polski, od kiedy Eurojackpot zaczął działać także w naszym kraju. Tegoroczna główna wygrana dla Polaka padła w województwie śląskim. Totalizator Sportowy doprecyzował, że nowy multimilioner pochodzi z Siemianowic Śląskich. 

Więcej o: