Poczta Polska ze zmianą w przesyłkach kurierskich. Zniknęła usługa Paczka+

Poczta Polska od 15 listopada uprościła swoje usługi pocztowe. W wyniku zmian zniknęła usługa Paczka+. Klienci mają do wyboru tylko dwie usługi.

Poczta Polska przygotowała zmiany w wysyłce pocztowej. Od poniedziałku 15 listopada zmniejszono liczbę usług kurierskich. 

Zobacz wideo O fotografii biznesowej w przystępnych słowach. "Coraz bardziej zależy im na ludzkiej twarzy"

Poczta Polska. Wysyłka paczki ze zmianami

Poczta Polska zostawia docelowo tylko dwie usługi. To oznacza, że od 15 listopada 2021 roku przestaje obowiązywać "Regulamin świadczenia niepowszechnej usługi pocztowej Paczka+ w obrocie krajowym dla klientów bez zawartej pisemnej umowy". Była to usługa realizowana w gwarantowanych terminach doręczenia. 

Więcej na temat finansów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Ze strony Poczty Polskiej zniknęła już podstrona dotycząca tej usługi. Miał pojawić się również zaktualizowany regulamin usługi Pocztex w obrocie pocztowym, ale link do niego nie działa. 

Od 15 listopada 2021 roku Poczta Polska wprowadza zmiany w usługach paczkowych w obrocie krajowym. Cała oferta zostanie uproszczona i docelowo składać się będzie wyłącznie z dwóch produktów: paczki powszechnej i przesyłki kurierskiej Pocztex

- poinformowała Poczta Polska na Twitterze.

Poczta Polska w akcji #MuremZaPolskimMundurem

Od 15 listopada w całodobowych placówkach pocztowych zostaną ustawione oznaczone pojemniki, do których każdy będzie mógł wrzucić kartki lub własnoręcznie przygotowane prace z wyrazami symbolicznego wsparcia, wdzięczności i podziękowania za pełnioną służbę. Poczta Polska nieodpłatnie przekaże je przedstawicielom służb mundurowych.

Na kartki nie trzeba naklejać znaczka, a zamiast adresu należy wpisać hasło: "Obrońcom Granicy".

Do akcji będą się sukcesywnie przyłączały kolejne placówki pocztowe.

Poczta Polska zamierza wydać i udostępnić elektronicznie album z przysłanymi pracami, jako podsumowanie akcji.

Więcej o: