"Czarny piątek" z Jasiem Kapelą. Poeta napisał scenariusz i zagrał w reklamie x-kom

Sklep internetowy ze sprzętem komputerowym x-kom z okazji Black Friday nakręcił horror "Czarny piątek". To krótkometrażowa produkcja, która powstała we współpracy z publicystą Jasiem Kapelą, by zainaugurować promocje z okazji Czarnego Piątku. Taniej będzie można kupić aż 100 tys. produktów.

Jaś Kapela jest nie tylko autorem scenariusza do "Czarnego piątku" - w horrorze wystąpił również w roli aktora. Film zadebiutuje w serwisie YouTube tuż przed rozpoczęciem promocji z okazji Black Friday.

Zobacz wideo "Woronowicz rozłożył mnie monologiem o jajkach". W takim serialu jak "The Office" dobra obsada to może więcej niż połowa sukcesu [Popkultura+]

Jaś Kapela reklamuje x-kom. "Czarny piątek" rozpocznie Black Friday w sklepie internetowym

Premiera horroru z Jasiem Kapelą zaplanowana została na czwartek 25 listopada. Nie bez powodu film ten zostanie wyemitowany na kanale YouTube sklepu internetowego x-kom bliżej godziny 23:40. Wraz z końcem emisji horroru, rozpocznie się promocja w sklepie internetowym z okazji Black Friday.

Black Friday w x-kom. Jaś Kapela o współpracy ze sklepem: Byłem zdziwiony propozycją

- Sam byłem zdziwiony, że x-kom mi złożył taką propozycję. Kiedy ich zapytałem, czemu akurat ja miałbym napisać ten scenariusz, odpowiedzieli, że ich zdaniem mamy bardzo podobne poczucie humoru i estetyki. Hehe. I to bardzo miłe, że z zasady bezduszne korporacje potrafią docenić taką antykapitalistyczną twórczość jak moja - skomentował Jaś Kapela, cytowany przez Wirtualne Media.

Więcej na temat Black Friday na stronie głównej Gazeta.pl

"Najstraszniejszy film 2021 roku. "Czarny piątek" to horror klasy X, opowiadający historię przyjaciół-influencerów, wybierających się na weekendowy odpoczynek. Na miejscu muszą mierzyć się z nieoczekiwanymi skutkami globalnego ocieplenia. Sprzęty elektroniczne oszalały…" - brzmi opis filmu na YouTube x-komu.

 

W głównych rolach, u boku pisarza, poety i publicysty Jasia Kapeli, który wcielił się w rolę demonicznego recepcjonisty kurortu, zagrali również znani influencerzy: Kinga Kujawska, Żaneta "Shiianah" Łojas, Piotr "Ziemniak" Latała oraz Karol "Hutson" Hutny. 

W Black Friday sklepy są czynne dłużej niż zazwyczaj, zdarza się, że zakupy można robić całą dobę, a ceny zostają obniżone o kilkadziesiąt procent - czasami klienci mogą kupić produkty nawet za 10 procent jej pierwotnej wartości.

Więcej o: