1 lajk = 1 zł premii. Rafał Brzoska nagrodzi kuriera InPost za oddanie portfela klientce

Jeden z kurierów InPostu odszukał klientkę, która przy paczkomacie zgubiła portfel. Ta postanowiła mu podziękować. Sprawa nabrała rozgłosu, a Rafał Brzoska zadeklarował wypłacić premię za lajki na LinkedIn.

Trzy dni temu Joanna Wojdyło zgubiła portfel pod paczkomatem. Na jej szczęście, portfel podniósł pan Vardan, jeden z kurierów InPostu. 

Podniósł, zadzwonił do biura i po godzinie oglądania monitoringu odnaleźli mnie pytając, czy czegoś nie straciłam... Vardan to oryginalne imię, bo pan pochodzi z Armenii, jest kurierem w Polsce już od 11 lat i okazuje się, że portfeli w tym kraju uratował już wiele

- napisała Wojdyło na portalu LinkedIn. 

Zobacz wideo Ta profilerka jest doskonała w swojej pracy. Wykorzystuje w niej traumę z dzieciństwa

Kurier InPostu na medal

Wojdyło postanowiła skontaktować się z InPostem, by poinformować o tym, jak kurier jej pomógł i zgłosić "że mają takiego bohatera". Niestety kobieta trafiła na barierę w postaci infolinii firmy. Jak poinformowała, proces komunikacji z InPostem jest tak zautomatyzowany, że nie zdołała na szybko go obejść. 

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl 

W związku z tym postanowiła nagłośnić sprawę w mediach społecznościowych. 

Pomyślałam więc, że napiszę w socialach to może Wy zareagujecie, oni zareagują i jakiś medal dadzą, oby ZŁOTY ; )

- napisała Wojdyło. 

Wpis Joany WojdyłoWpis Joany Wojdyło fot. LinkedIn

InPost wypłaci lajkową premię

Jeden z komentujących post, oznaczył pod nim prezesa InPostu, Rafała Brzoskę i zaproponował nietypową premię. Za każde polubienie, InPost miałby wypłacić złotówkę premii. Brzoska zgodził się na taki układ, mimo że jak podkreślił, decyzja o premii została już podjęta. 

Świetny pomysł - mimo że już decyzja o premii została przyznana - przyjmuję zakład:) Liczba lików x 1 PLN dla naszego WSPANIAŁEGO KURIERA InPost - PROSZĘ O MOBILIZACJĘ!zamykamy zakład dziś o 24.00 by jeszcze przed Świętami bonus trafił do Vardana

- napisał Rafał Brzoska. 

Odpowiedź Rafała Brzoski na propozycję premi za polubieniaOdpowiedź Rafała Brzoski na propozycję premi za polubienia fot. LinkedIn

Zakład trwa do końca poniedziałku 20 grudnia. Premie dla kuriera Vardana będzie dość pokaźna. Pod postem jest już 8814 polubień (stan na 19.44). Liczbę te możecie zwiększyć do północy pod TYM adresem. 

Więcej o: