Biedronka organizuje wielką loterię. 50 osób ma szansę wygrać po 500 tys. zł na mieszkanie

Biedronka, największy dyskont w Polsce w 7 lutego rusza z loterią, w której do wygrania będzie 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Co tydzień 5 osób w całej Polsce, które dokonają w Biedronce zakupów za więcej niż 99 złotych, będzie miało szanse wygrać pół miliona złotych. Loteria trwa do 16 kwietnia.

W loterii sieci sklepów Biedronka do wygrania będzie 50 mieszkań o wartości 500 tysięcy złotych każde. W sumie pełna pula nagród to 27,8 mln zł. Będzie to jedna z największych loterii tego typu w ostatnich latach w Polsce. Swoim rozmachem przebije m.in. loterię podczas Narodowego Programu Szczepień, w której pula wyniosła 22 mln zł. Przebije też loterię paragonową Ministerstwa Finansów, podczas której pula wygranych wyniosła około 1,6 mln złotych, zauważył ekspert Rafał Mundry.

Biedronka organizuje loterię. "Chcemy nagrodzić klientów, że decydują się na zakupy właśnie u nas"

- Każdego dnia sklepy sieci Biedronka odwiedza około czterech milionów klientów. To świadczy o niesamowitej lojalności i przywiązaniu do naszej firmy. Zawsze stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu, teraz chcemy nagrodzić ich za to, że decydują się na zakupy właśnie w naszych placówkach. Loteria Biedronki daje możliwość spełnienia wielu marzeń, cieszymy się, że będziemy mogli je urzeczywistnić - zapowiada loterię Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.  

Warunki, jakie należy spełnić, żeby wziąć udział w loterii, to zrobienie zakupów za minimum 99 złotych z aktywną kartą Moja Biedronka. Co ważne, nie obejmuje to napojów alkoholowych, w tym piwa oraz wyrobów tytoniowych, a także preparatów do początkowego żywienia niemowląt i doładowań do telefonów komórkowych.  

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka organizuje loterię. 50 mieszkań do wygrania 

Za każde wydane 99 zł (po odliczeniu produktów wyłączonych z loterii) można otrzymać 1 los, przy czym łączna liczba losów w ramach dokonania zakupów (na jedną kartę Moja Biedronka) wynosi maksymalnie 10 dziennie. W loterii nie mogą brać udziału osoby zatrudnione w Biedronce oraz niepełnoletnie. Losowania nagród będą odbywać się co tydzień w obecności i pod nadzorem komisji w biurze Biedronki przy ul. Dolnej 3 w Warszawie. Losy będą wyciągane z urn.  

Biedronka wyraźnie zaznacza, że nagrody będą przekazywane wyłącznie na zakup nieruchomości. Wygrana kwota będzie wypłacana albo na rachunek kancelarii notarialnej, albo sprzedającego nieruchomość. Biuro Prasowe poinformowało nas, że rozliczenie nagród będzie odbywać się przy udziale notariusza. 

Biedronka. 500 tysięcy na mieszkanie 

W przypadku zakupy nieruchomości o niższej wartości Biedronka nie wypłaci różnicy, a w przypadku nieruchomości droższej, resztę kosztów musi ponieść kupujący. Natomiast zarówno podatek 10 proc. od nagrody, jak i wszelkie opłaty związane z zakupem nieruchomości, zostaną przez Biedronkę opłacone. 

Zwycięzca loterii nie dostaje pieniędzy na swoje konto i nie może wskazać innego, dowolnego konta. Po otrzymaniu oryginalnego wypisu aktu notarialnego obejmującego umowę przedwstępną sprzedaży nieruchomości, organizator w ciągu 10 dni przekazuje nagrodę na rachunek bankowy notariusza w ramach depozytu notarialnego. 

Zobacz wideo "Planuję kupić mieszkanie. Zrobić to teraz czy czekać?" Ekspert wyjaśnia [Q&A]
Więcej o: