Loteria Biedronki. Znamy wszystkich zwycięzców. Wśród 50 szczęśliwców aż 42 kobiety

Mieszkaniowa Loteria Biedronki roku dobiegła końca. Firma na wszystkie nagrody przeznaczyła 25 mln zł. Wśród 50 szczęśliwców znalazły się aż 42 kobiety. "Większość wygranych trafiła do stałych klientów" - napisał w oświadczeniu odpowiedzialny za konkurs Bartłomiej Bis.

Loteria Biedronki ruszyła 7 lutego i trwała do 16 kwietnia. Co tydzień pięć osób w całej Polsce mogło w niej wygrać 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Na wszystkie nagrody sieć przeznaczyła 25 mln zł. Dodatkowo zapłaci od nich podatek

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak możne kształtować się kurs euro w najbliższym czasie? Pytamy eksperta

Loteria Biedronki. Firma przeznaczyła 25 mln na nagrody

Z opublikowanych przez przedstawicieli sieci Biedronka informacji wynika, że najwięcej wygranych padło w województwach: mazowieckim, małopolskim, pomorskim i śląskim. Natomiast w trzech województwach: zachodnio-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim  nie została odnotowana ani jedna wygrana.

Najmłodszą zwyciężczynią okazała się 24-latka z Lublina, a najstarszym zwycięzcą 76-latek z Gdyni. Najwięcej wygranych padło wśród klientów w przedziale wiekowym 30-40 lat oraz 50-60 lat. Wśród 50 szczęśliwców znalazły się aż 42 kobiety. Zawody, które powtarzały się najczęściej wśród wylosowanych, to: krawcowa, nauczycielka, kosmetyczka i sprzedawczyni.

Orientarium - ogromny kompleks hodowlano-wystawienniczy Łódzkiego Ogrodu ZoologicznegoŁódź. Na mapie miasta pojawi się nowa atrakcja. Będzie hit wakacji?

"Większość wygranych w loterii Biedronki trafiła do stałych klientów"

W niemal każdym wygranym koszyku dominowały wędliny, sery i produkty nabiałowe marki własnej Biedronki oraz warzywa, owoce i napoje - głównie woda. "Większość wygranych w loterii Biedronki trafiła do stałych, wieloletnich klientów sieci. Niektórzy z nich zakupy robią codziennie, inni 2-3 razy w tygodniu" - napisał w oświadczeniu Bartłomiej Bis, starszy menedżer ds. lojalności klientów w sieci Biedronka, odpowiedzialny za loterię.

'Szpiegowo' odzyskane z rąk Rosjan"Rosyjskie wyspy". Polska wystawiła rachunek za zajmowane nieruchomości

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: