Wysoki rabat na zakupy w popularnej sieci. Wystarczy przyjść z własnym opakowaniem

Z okazji Dnia Ziemi sieć sklepów Carrefour proponuje swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie. Propagując ekologiczne działania, proponuje rabat klientom, którzy kupując towary na wagę, wybiorą własne pudełka i torby, zamiast plastikowych oferowanych w sklepie.

Ile rabatu mogą otrzymać klienci Carrefoura? Jakie warunki trzeba spełnić? Odpowiadamy.

Carrefour wprowadza nowe rozwiązanie. Rabat dla klientów, którzy postawią na ekologiczne zakupy

Jak podaje "Rzeczpospolita", Carrefour to kolejna sieć sklepów, która zdecydowała się na wprowadzenie ekologicznych rozwiązań. Od 22 kwietnia klienci, którzy będą robić zakupy produktów na wagę, wykorzystując przy tym własne opakowania zamiast jednorazowych pojemników i foliówek, otrzymają w przypadku wybranych produktów 25 proc. rabatu od ceny wyjściowej.

Zobacz wideo Andrzej Duda nawiązał do inflacji: Ja też płacę rachunki. Ja też robię zakupy

- Ograniczanie marnowania żywności i promowanie zrównoważonych nawyków zakupowych to wspólny cel dla naszych klientów i naszej sieci - mówi "Rzeczpospolitej" Sylwester Mroczek, manager działu rozwoju formatów i konceptów handlowych w Carrefour Polska.

- Przy okazji świętowania Dnia Ziemi możemy ogłosić kolejne rozwiązania, które ułatwią naszym klientom dokonywanie rozsądnych zakupów. Dzięki opakowaniom i workom wielorazowego użytku będą oni mogli kupić dokładnie taką ilość produktu, jaką potrzebują - dodaje.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Ekologiczne zakupy w Carrefour. W ofercie m.in. przyjmowanie butelek zwrotnych

Ekologiczne zakupy w Carrefour można zrobić od 2019 roku. To jeden z pierwszych sklepów, który wycofał jednorazowe plastikowe pojemniki, zamieniając je na ich ekologiczne odpowiedniki. Co więcej, klienci Carrefoura mogą kupić kawę do własnych kubków oraz mają zapewniany dostęp do woreczków wielokrotnego użytku.

W sklepach tej sieci można również dokonać zwrotu butelek bez okazania dowodu ich zakupów. Pieniądze za zwrotne butelki wracają do klientów w formie bonów na zakupy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: