Gdańsk. Airbus otworzy nowe biuro usług dla branży lotniczej. Ruszyła rekrutacja

Koncern lotniczy Airbus zapowiedział otwarcie w Gdańsku nowego biura spółki zależnej, specjalizującej się w produkcji baz danych i oprogramowania dla lotnictwa. Biuro ma zostać otwarte do końca trzeciego kwartału 2022 r.

Jeden z największych koncernów lotniczych na świecie ogłosił, że Navblue, spółka zależna Airbus, otworzy biuro w Gdańsku. Firma rozpoczęła już rekrutację - poszukuje do pracy analityków danych lotniczych, administratora bazy danych i programistów. Więcej na temat trwającej rekrutacji można przeczytać TUTAJ.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Boeing 737-76N 'SE-REY' linii lotniczych SASLinie lotnicze SAS zgłosiły wniosek o ogłoszenie upadłości

Airbus otworzy biuro w Gdańsku. "Wzmocni sieć Navblue w Europie i na świecie"

Biuro Navblue w Gdańsku ma zostać oficjalnie otwarte do końca trzeciego kwartału 2022 r., "Będzie zajmować się produkcją baz danych i oprogramowania lotniczego, wykorzystując lokalny ekosystem talentów do opracowywania, produkcji i dostarczania ciągłych najnowocześniejszych produktów i rozwiązań związanych z operacjami lotniczymi, które napędzają wydajność operacyjną linii lotniczych i wspierają zrównoważone lotnictwo" - czytamy w komunikacie spółki.

"Nasze nowe biuro w Polsce wzmocni sieć Navblue w Europie i na świecie. Cieszymy się, że możemy otworzyć je w Gdańsku z jego uznanym talentem w tworzeniu oprogramowania. Ułatwi również współpracę z innymi zespołami z Europy, Azji i Ameryki" - powiedział Fabrice Hamel, prezes Navblue, cytowany w komunikacie. Dodał, że celem firmy jest zostać "pożądanym i atrakcyjnym pracodawcą w regionie".

Samolot Lufthansy na lotnisku Kraków-Balice, 26.04.2012 r.Lufthansa oferuje droższe bilety, ogranicza loty

Spółka zależna Navblue posiada obecnie 4 oddziały w Europie - we Francji, Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii oraz biura w Kanadzie, Singapurze, Tajlandii i USA.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta
Więcej o: