"Szóstki chodzą parami". Dwie główne wygrane w Lotto i Lotto Plus, zwycięzca dostanie 6,4 mln zł

W czwartkowym losowaniu Lotto padła "szóstka". Szczęśliwy kupon, który przyniósł główną wygraną w wysokości prawie 6,4 mln zł, został zakupiony w Sulęcinie w województwie lubuskim. Tego samego dnia padła również główna wygrana w Lotto Plus w wysokości 1 mln zł.

Podczas losowania Lotto w czwartek 21 lipca wylosowane zostały następujące liczby: 1, 21, 24, 34, 37 i 39. "Szóstkę" wygrała jedna osoba metodą chybił-trafił.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Losowanie Lotto i Lotto Plus. Padły dwie "szóstki"

Właściciel kuponu zakupionego w Sulęcinie (woj. lubuskie) wygrał 6 398 339,50 zł. "Co ciekawe, w sulęcińskiej kolekturze padła już jedna wysoka wygrana w grach Lotto. W czerwcu 2020 roku w punkcie Lotto pod adresem Kościuszki 13 odnotowano główną wygraną w Ekstra Pensji, czyli 5000 zł co miesiąc przez 20 lat! Śmiało można mówić, że ten punkt jest szczęśliwą kolekturą dla grających w Lotto" - czytamy w komunikacie Totalizatora Sportowego.

W czwartek padła również główna wygrana w loterii Lotto Plus - dokładnie w punkcie Lotto przy ul. Wyszyńskiego 1 w Zamościu (woj. lubelskie). Nagroda w wysokości 1 mln zł trafi do osoby, która wytypowała liczby: 3, 8, 17, 39, 45 i 48. "Lokalnym rekordem pozostaje 'szóstka' z maja 2016 roku, kiedy to przy ul. Bazyliańskiej 2 padło ponad 19 mln zł" - czytamy. "Szóstki chodzą parami" - pisze Totalizator Sportowy na Twitterze.

Losowanie Lotto, Lotto Plus, Ekstra Pensja - zasady

  • Zgodnie z zasadami, na kuponie Lotto należy skreślić od 6 z 49 liczb. Możemy to zrobić samodzielnie lub zdać się na los i zagrać chybił-trafił. Taki kupon kosztuje 3 złote.
  • W grze Lotto Plus wystarczy dopłacić złotówkę do kuponu i nasze szanse się zwiększą, ponieważ skreślone liczby wezmą udział w dodatkowym losowaniu. W losowaniu Lotto Plus bierze udział 6 z 49 liczb. Jeśli trafnie je wskażemy, wygramy milion złotych. W Lotto Plus nie występują kumulacje, a wygrane są stałe.
  • Pojedynczy zakład w losowaniu Ekstra Pensji kosztuje natomiast 5 złotych. Wybieramy 5 liczb z zakresu od 1 do 35 oraz 1 cyfrę z przedziału od 1 do 4. Losowania te odbywają się każdego dnia. Główna nagroda to 5 tys. złotych, które będą wypłacane przez kolejnych 20 lat.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Posłuchaj podcastu Odc. 24: Disney+ wchodzi do Polski, a Netflix traci użytkowników. Chaos na rynku VOD?
Więcej o: