ALDI zorganizuje ślub. Sieć poszukuje pary, która powie sakramentalne "tak" między alejkami

Amerykański oddział sieci sklepów ALDI poszukuje pary, która zechce wziąć udział w jednym ze sklepów zlokalizowanym w stanie Illinois. Chętni, chcący wziąć udział w konkursie, muszą przesłać zgłoszenia, w których odpowiedzą między innymi na pytanie: "Dlaczego twój ulubiony sklep spożywczy, jest twoim wymarzonym miejscem ślubu?".

Sieć sklepów ALDI poszukuje pary, która weźmie ślub w jednym z lokali w Stanach Zjednoczonych. Zwycięzcy mogą liczyć nie tylko na organizację wydarzenia, ale i rok darmowych zakupów - w formie karty podarunkowej na pięć tys. dolarów.

Zobacz wideo Jak zapakować wino na prezent? Wykorzystaj kwiaty

USA. ALDI zorganizuje ślub w jednym ze swoich sklepów

Aby wziąć udział w rywalizacji, pary muszą w terminie od 3 do maksymalnie 17 sierpnia przesłać poprzez formularz zgłoszeń krótki esej, opowiadający o historii ich relacji, miłości do sieci ALDI, a także odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego twój ulubiony sklep spożywczy, jest twoim wymarzonym miejscem ślubu?". 

W zadaniu liczyć będzie się kreatywność oraz nieszablonowość historii. Pary muszą także przesłać dobrze oświetlone zdjęcie, ukazujące "wzajemną miłość do siebie i miłość do ALDI", a także dołączyć linki do wszystkich kont w mediach społecznościowych. - Za każdym razem, gdy nasi klienci włączają nas w jeden ze swoich wielkich momentów, czujemy #ALDILove - powiedziała dyrektorka ds. komunikacji w ALDI USA Kate Kirkpatrick. 

Więcej aktualnych wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Carrefour market - zdjęcie ilustracyjne Inowrocław. Klienci rzucili się na olej. Tłumy na otwarciu Carrefoura

Ślub w sklepie sieci ALDI. Co otrzymają zwycięzcy?

Zwycięska para może liczyć na pełną organizację ślubu, obejmującą zakwaterowanie, "niepowtarzalne zdjęcia [zakochanych - red.] spacerujących alejką ALDI", makijaż i fryzurę, a także samo przyjęcie weselne do 50 gości z wyżywieniem i tortem. W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej 21. roku życia, zamieszkałe w jednym z 39 wymienionych w regulaminie stanów, które są w stanie uczestniczyć w ceremonii 9 listopada 2022 roku w modelowym lokalu ALDI Insights Center, który mieści się w miejscowości Batavia w stanie Illinois.

Biedronka, zdjęcie ilustracyjne Biedronka otworzy się w niedzielę jako wypożyczalnia książek? Są szczegóły

Więcej o: