Czy 15 sierpnia McDonald's jest otwarty? Czy w święto Wojska Polskiego zjesz w KFC?

Czy 15 sierpnia McDonald's jest czynne? A co, jeśli naszła nas ochota na panierowanego kurczaka? Czy w święto Wojska Polskiego zjemy go w KFC?

15 sierpnia to dzień ustawowo wolny od pracy. Zamknięte są banki, urzędy i sklepy. Długi weekend sprzyja leniuchowaniu, a wiele osób rezygnuje w wolne dni z gotowania. Dobra wiadomość jest więc taka, że w wolne dni pracuje gastronomia. Czy w Święto Wojska Polskiego będzie więc można zamówić jedzenie w ulubionej restauracji fast food? Czy McDonald's i KFC są otwarte?

Zobacz wideo Sajgonki z hamburgerem

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

15 sierpnia. Czy restauracje McDonald's są czynne?

Większość restauracji McDonald's w poniedziałek 15 sierpnia będzie otwarta. Niestety, są też takie lokale, które tego dnia będą zamknięte, dlatego przed wyjściem po ulubioną kanapkę, warto się upewnić, czy najbliższy McDonald's dziś działa. W Krakowie w święto Wojska Polskiego nieczynne będą lokale w Galerii Krakowskie, Centrum Handlowym M1, Galerii Bronowice i w Centrum Handlowym Bonarka. Za to np. w Lublinie wszystkie restauracje będą czekać na klientów.

15 sierpnia. Czy restauracje KFC będą otwarte?

Podobnie jak McDonald's w poniedziałek 15 sierpnia działają restauracje KFC. Osoby, które tego dnia będą miały szczególną ochotę na coś z kurczaka, mogą zamówić ulubiony kubełek czy inne danie - w restauracjach lub do domu. Tutaj jednak także warto być czujnym i przed wyjściem na jedzenie upewnić się, czy dany lokal nie ma odmiennej polityki co do 15 sierpnia.

*******************************************************

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: