Lubuskie. Agencja Mienia Wojskowego i PKP wyprzedają mieszkania. Ceny od 60 tys. zł

Sześć mieszkań w cenach do 150 tysięcy złotych można kupić w województwie lubuskim. Polskie Koleje Państwowe oraz Agencja Mienia Wojskowego wyprzedają swoje nieruchomości. Najtańsze mieszkanie, które będzie licytowane, zostało wystawione za 62 tys. zł.

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje na swojej stronie internetowej odzież, obuwie czy naczynia, a także tiry, quady, autobusy czy wozy sanitarne za niewielkie kwoty. AMW ma w swoim posiadaniu również grunty, garaże, mieszkania oraz duże budynki użytkowe, które trafiają do ogólnej licytacji. Podobną politykę prowadzi PKP, które wyprzedaje swoje nieużywane nieruchomości po niższych cenach.  

Zobacz wideo Jak uniknąć buntu maszyn? Czy da się wychować sztuczną inteligencję? [Next Station]

Gorzów Wielkopolski. Kawalerka ze skrytką i piwnicą za 62 tys. zł

Agencja Mienia Wojskowego w Zielonej Górze ogłosiła przetarg na 27 września. Licytowany będzie lokal mieszkalny położony w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Marcinkowskiego. Jego powierzchnia to 26,19 mkw., na które składa się pokój, przedpokój, kuchnia, toaleta oraz skrytka na poddaszu. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 5,56 mkw. Cena wywoławcza to 62 tysiące złotych. 

Wyprzedaż nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim prowadzą także Polskie Koleje Państwowe. Większy, bo mający 44,53 mkw., lokal przy ulicy Obortyckiej został przez PKP wystawiony na sprzedaż w przetargu. Orientacyjna cena wynosi 155 tys. zł. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1968 roku. W środku podłogi we wszystkich pomieszczeniach wykończone są płytkami ceramicznymi, a ściany w całym lokalu oprócz łazienki wykończone są panelami ściennymi PCV. Stan techniczny budynku oceniono jako poprawny.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

PKP wyprzedaje mieszkania w Lubuskiem

PKP wystawiły też na sprzedaż dwa mieszkania we wsi Jankowa Żagańska, w powiecie żagańskim. Pierwsze z nich znajduje się pod numerem 48/1, ma 68,73 mkw., a jego cena wywoławcza zaczyna się od 80 tys. zł. Drugie mieszkanie ma adres 57/3. Jego powierzchnia to 65,68 mkw., na które składa się kuchnia, trzy pokoje, łazienka i korytarz. Cena wywoławcza tego lokalu to 75 tys. zł. 

PKP wyprzedaje również lokale w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Lubsku (powiat żarski) przy ul. Dworzec Południowy 3. Licytowane będą dwa mieszkania. Większe z nich znajduje się pod numerem 3. Ma 96,3 mkw., a jego cena wywoławcza to 150 tys. zł. Natomiast drugie mieszkanie ma 86,4 mkw. i kosztuje 135 tys. zł.

Oferty są dostępne na stronie Agencji Mienia Wojskowego [LINK] oraz Polskich Kolei Państwowych [LINK].  

Więcej o: