Gang Bystrzaków - Biedronka zmieniła zasady akcji. Jak zdobyć maskotkę, np. Świnkę Skarbonitę?

Po Gangu Świeżaków i Ganku Słodziaków przyszedł czas na Gang Bystrzaków. Tym razem sieć sklepów Biedronka zmieniła zasady dotyczące przyznawania naklejek, które następnie można wymienić na maskotki. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby otrzymać zabawkę.

W zawiązku z inflacją Biedronka postanowiła zachęcić klientów do oszczędzania. Akcja lojalnościowa sieci ruszyła w poniedziałek, a oprócz maskotek klienci Biedronki mogą zdobyć dodatkowe oszczędności w ramach Wirtualnego Portfela.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Gang Bystrzaków w Biedronce. Sieć chce pomóc klientom w oszczędzaniu 

Do Gangu Bystrzaków należy Świnka Skarbonita, która pilnuje finansów całej grupy, a jej supermocą jest "cena". W gangu znalazło się również Jabłko Newton, które tworzy sprytne plany i stawia na "jakość". Ostatnim członkiem grupy jest Pies Dżi-Pi-Es, który symbolizuje "bliskość" i rekomenduje, robienie zakupów blisko miejsca zamieszkania, aby oszczędzać czas i pieniądze. "Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania" - informuje sieć sklepów Biedronka

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

"Nasza nowa akcja lojalnościowa ma zupełnie inny charakter. Inflacja wymusza na nas wszystkich uważniejsze zarządzanie swoim portfelem. Biedronka, będąc blisko swoich klientów, postanowiła z pomocą uwielbianego gangu edukować, jednocześnie oferując możliwość realnych oszczędności w trakcie codziennych zakupów i nagradzania za dokonywanie korzystnych wyborów" - przekazała Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. marketingu w sieci Biedronka.

Gang Bystrzaków w Biedronce. Co trzeba zrobić, aby otrzymać zabawkę?

Sieć Biedronka wyjaśnia, że w ramach akcji "Gang Bystrzaków", można oszczędzać na dwa sposoby. "W pierwszym poprzez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub w drugim - odkładając część wydanych pieniędzy w ramach Wirtualnego Portfela" - czytamy w komunikacie Biedronki.

Przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w Wirtualnym Portfelu. "Co tydzień za zakupy wybranych produktów z kartą Moja Biedronka przyznawany jest rabat kwotowy, który automatycznie zapisuje się w Wirtualnym Portfelu klienta" - wyjaśnia Biedronka. Zaoszczędzone w Wirtualnym Portfelu pieniądze można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę podczas trwania akcji.

W ramach akcji za każde zaoszczędzone sześć złotych klient otrzymuje naklejkę. Aby otrzymać maskotkę, trzeba zebrać ich 50, z kolei 15 naklejek można wymienić na książkę. Podczas tegorocznej akcji pluszaki można zdobyć wyłącznie w ten sposób - nie będzie można ich kupić, jak podczas poprzednich akcji. Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26 września do 3 grudnia bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.

Więcej o: