Orlen przedłuża promocję "30 groszy taniej" na paliwo. Gdzie jeszcze można kupić paliwo taniej?

Promocja "30 groszy taniej" na paliwo została przedłużona o dwa tygodnie. Kto nie wykorzystał wszystkich kuponów, ma jeszcze szansę. Analitycy przewidują, że bez względu na to, ceny w najbliższym czasie i tak wzrosną.

Wakacyjna promocja, w której można zaoszczędzić 30 gr na litrze benzyny, bądź też oleju napędowego, została przedłużona o dwa tygodnie. Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zapowiedział przedłużenie o dwa tygodnie wakacyjnej promocji na paliwo, którą koncern wdrożył na własnych stacjach na okres wakacji. Akcja trwa od 27 czerwca.

"Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr" - poinformował na Twitterze Daniel Obajtek.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Węgry są uzależnione energetycznie od Rosji. Jakie mogą być tego skutki?

Orlen przedłuża promocję. Gdzie można jeszcze kupić paliwo taniej?

Na stacji paliw Moya wciąż można kupić paliwo, płacąc 30 gr taniej na litrze. Trzeba jednak spełnić jeden warunek: zakupić dwa produkty w sklepie na stacji. Jeśli zaś kupimy jeden, dostaniemy mniejszy rabat - 20 gr na litr paliwa. "Promocja jest ważna od 2 lipca 2022 r. do odwołania. Nie dotyczy LPG. Nie łączy się z innymi promocjami. Nie dotyczy transakcji kartami flotowymi. Nie dotyczy klientów, którzy jednorazowo zatankują powyżej 60 l paliwa" - czytamy na oficjalnej stronie.

Kolejną siecią, która na razie nie kończy oferty promocyjnej, jest Circle K, która 11 maja wprowadziła na rynek ofertę z rabatem na paliwo dla członków programu lojalnościowego. - Będąc uczestnikiem programu Extra, klienci po zatankowaniu pierwszych 50 litrów, otrzymują voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium. Wykorzystując rabat, jednorazowo na wszystkich stacjach sieci można zakupić 85 litrów paliwa w obniżonej cenie, a vouchery rabatowe otrzymują wszyscy klienci - również ci, którzy opłacają tankowania kartami flotowymi - mówi "Faktowi" Monika Warniełło, rzeczniczka Circle K.

Prognozy analityków. "Mam złe wieści"

Co dalej z cenami paliw? - Niestety mam złe wieści, szczególnie dla właścicieli samochodów z silnikami diesla. Zwyżka jest jednoznaczna, prognozujemy na ten tydzień przedziały cenowe 7,44-7,61 zł. Jeśli chodzi o benzynę, to nie są to duże różnice w porównaniu do obecnych cen: 6,55-6,66 zł. Podobnie autogaz, 3,15-3,20 zł. Takie ceny będą na większości stacji - powiedział w rozmowie z serwisem eska.pl dr Jakub Bogucki z e-petrol.pl.

Więcej o: