Wszystkich Świętych 2022. Gdzie kupić tańsze znicze? Sprawdzamy promocje

1 listopada większość Polaków odwiedza groby swoich bliskich. Wielu nie wyobraża sobie dnia Wszystkich Świętych bez zapalenia zniczy na mogiłach najbliższych. Im święto bliżej, tym ceny wkładów i zniczy wyższe. Gdzie można je kupić najtaniej?

Najdroższe są znicze sprzedawane na straganach przy cmentarzu. To zła wiadomość dla zapominalskich. Żeby kupić ozdoby na nagrobki taniej, najlepiej zrobić zakupy wcześniej. Dyskonty przed dniem Wszystkich Świętych oferują znicze w promocyjnych cenach. W Biedronce jeśli kupimy cztery znicze, zapłacimy tylko za trzy z nich. Za darmo otrzymamy najtańszy lampion. Niedrogo znicze można znaleźć także w Lidlu - najtańsze są dostępne już za 3,99 zł.

Zobacz wideo Chiny. Klienci rzucili się na amerykański sklep

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie kupić tanie znicze? Zrób zapasy w dyskontach

Licząc na gratisowe znicze w Biedronce, na zakupy musimy zabrać ze sobą kartę lojalnościową. Inaczej promocja się nie naliczy i zapłacimy za wszystkie lampki. Pierwotnie promocja miała potrwać do 22 października, ale sieć zdecydowała się przedłużyć ją do środy 26 października.

Ze względu na inflację ceny zniczy w tym roku są wyższe niż zwykle, dlatego Polacy szukają najlepszych ofert. W Lidlu, znicze większe, bardziej dekoracyjne można dostać już za 19,99 zł.

Małe, symboliczne znicze bardzo tanio kupimy w Polomarkecie - są dostępne w promocji za 2,69 zł. Warto się tam zaopatrzyć także we wkłady w cenie od 2,99 do 7,99. Większe znicze kosztują tam nawet 39 zł.

Ceny zniczy w supermarketach. Gdzie kupować najtaniej?

Ofertę 3+1 gratis na znicze wprowadziło też Intermarche. Przy takim zakupie cena jednego znicza to 5,24 zł. Promocja trwa do środy. Podobną promocję na wkłady do zniczy znajdziemy w Carrefourze - potrwa do czwartku. W Auchan znicze znajdziemy już za 1,69 - to niewielkie lampki, które palą się 10 godzin. Nieco większe, palące się 18 godzin, znajdziemy w tym markecie za 4,99. Promocję z okazji Wszystkich Świętych przygotował też Kaufland - za 4 znicze palące się 30 godzin zapłacimy tam 19.99.

******

Więcej o: